Architektúra

Antireality

Antireality je zbierka sérií návrhov konceptuálnej architektúry na Instagrame. Ako naznačuje používateľské meno, tieto návrhy ponúkajú abstraktné vízie alternatívnych svetov, ktoré spochybňujú vzťah medzi ľuďmi, architektúrou a prírodou.

Práve prostredníctvom futuristických a nápaditých konceptov vás Antireality ponorí do jedinečného sveta fantázie. Použitie žiarivých farieb a neobmedzených architektonických možností rozpráva príbeh, ktorý vás prinúti zamyslieť sa nad vlastným vzťahom k architektúre a prírode.

Každý architektonický návrh balansuje na tenkej hranici medzi realitou a inšpiratívnym dizajnom, je to skutočne priestor, kde sa fantázia stretáva s realitou. Štruktúry založené na líniách zdieľané na každom obrázku dodávajú úroveň pokoja a zenu a vďaka začleneniu prírody je každý render nádherne hypnotický.

Či už sú skutočné, alebo nie, tieto hypnotizujúce návrhy vo vás vyvolajú túžbu uniknúť do sveta Antireality, kde vládne predstavivosť a každý použitý prvok vyvoláva nevídanú radosť.

Text a Foto: anti__reality

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Stazione Mediopadana

Stazione Mediopadana, architektonické dielo Santiaga Calatravu v Reggio Emilia, Taliansko, je kombináciou estetiky a funkcionality.

Centre Pompidou-Metz

Centre Pompidou-Metz vo Francúzsku slúži na umiestnenie stálych a dočasných výstav z Musee National d’Art Moderne.

Mount Stewart

Mount Stewart, nachádzajúci sa v malebnom prostredí grófstva Down v Severnom Írsku, patrí k najvýznamnejším historickým sídlam tejto oblasti.

Angle Lake Station

Angle Lake Station v Seattli je nová forma sociálnej infraštruktúry poskytujúca nevyhnutnú verejnú dopravu, ale aj dôležité verejné

Kúpele Copii

Architekt Victor Ortiz pomenoval kúpele Copii podľa domorodého výrazu pre termita, keďže projekt čerpá inšpiráciu od týchto