Architektúra

Antireality

Antireality je zbierka sérií návrhov konceptuálnej architektúry na Instagrame. Ako naznačuje používateľské meno, tieto návrhy ponúkajú abstraktné vízie alternatívnych svetov, ktoré spochybňujú vzťah medzi ľuďmi, architektúrou a prírodou.

Práve prostredníctvom futuristických a nápaditých konceptov vás Antireality ponorí do jedinečného sveta fantázie. Použitie žiarivých farieb a neobmedzených architektonických možností rozpráva príbeh, ktorý vás prinúti zamyslieť sa nad vlastným vzťahom k architektúre a prírode.

Každý architektonický návrh balansuje na tenkej hranici medzi realitou a inšpiratívnym dizajnom, je to skutočne priestor, kde sa fantázia stretáva s realitou. Štruktúry založené na líniách zdieľané na každom obrázku dodávajú úroveň pokoja a zenu a vďaka začleneniu prírody je každý render nádherne hypnotický.

Či už sú skutočné, alebo nie, tieto hypnotizujúce návrhy vo vás vyvolajú túžbu uniknúť do sveta Antireality, kde vládne predstavivosť a každý použitý prvok vyvoláva nevídanú radosť.

Text a Foto: anti__reality

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Batcombe House

Dom z 18. storočia, citlivo zrekonštruovaný, je teraz obklopený veľkou vidieckou záhradou, ktorá je…

BA Holz House

BA Holz House od spoločnosti AUM a dizajnéra Pierra Minassiana je jedinečná rezidencia strategicky…

Hrad Ľupča

Prvá zmienka o hrade Ľupča pochádza z roku 1255, kedy sa spomína v súvislosti s výsadnou listinou Bela IV.