Architektúra

ARDH - Floating Retreat

Floating Retreat od Ardh Architects je jedinečné ubytovacie zariadenie, ktoré ponúka vzrušujúci a jedinečný zážitok z kempovania uprostred nádherných hôr Šardžá. Projekt, ktorý vznikol v spolupráci so spoločnosťou Shurooq, šardžanským úradom pre investície a rozvoj, je inšpirovaný praktikami kempovania na útesoch a jeho cieľom je sprístupniť toto vzrušujúce dobrodružstvo širokej verejnosti.

Po príchode do Floating Retreat hostí privíta prevádzkovateľ a nasmeruje ich k prideleným závesným stanovištiam, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlný a luxusný zážitok a zároveň ponúkali vzrušenie z kempovania v prírode. Hangáre sú vybavené všetkým potrebným vybavením vrátane pohodlných postelí, elektriny a kúrenia, aby sa hosťom zabezpečil pohodlný a príjemný pobyt.

Okrem jedinečného zážitku z ubytovania ponúka Floating Retreat aj množstvo aktivít, ktoré si hostia môžu počas pobytu užiť. Medzi tieto aktivity patrí horolezectvo a túry po wádí, ktoré hosťom ponúkajú možnosť preskúmať ohromujúce prírodné krásy pohoria Sharjah a zažiť vzrušujúce dobrodružstvo v prírode. Floating Retreat je naprogramovaný tak, aby fungoval od novembra do mája a vyhol sa letným horúčavám, aby si hostia mohli užiť svoj pobyt v pohodlí a bezpečí.

Text a Foto: www.ardh.ae

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

one-aftr Doldam

Rezidencia Doldam v juhokórejskom národnom parku Seorak je architektonickým dielom, ktoré vzniklo na základe inšpirácie jesenným lístím.

Veľryba

Nová arktická atrakcia v Nórsku – múzem Veľryba rozpráva príbeh o týchto veľkých obyvateľoch podmorského sveta.

Millennium Garden

Skôr než sa Piet Oudolf stal slávnym, navrhol záhradu Milénia v Pensthorpe neďaleko Fakenhamu – svoje prvé veľké