Digital

Adam Nigro

Adam Nigro pôsobí v kanadskom Montreale a venuje sa komerčnej reklamnej fotografii so zameraním na potraviny, nápoje a produkty. Adamov vizuálny štýl sa vyznačuje odvážnym, farebným rukopisom v kombinácii s premyslenou inscenáciou, dôkladným osvetlením a často aj náznakom sarkazmu, aby vytvoril snímky, ktoré na diváka zanechajú trvalý dojem.

Adam čerpá inšpiráciu z komiksových umelcov svojej mladosti, ako sú Erik Larsen, Todd McFarlane a Bill Waterson, a na svojich fotografiách sa snaží obnoviť rovnaký detský úžas. Keď práve nefotografuje v ateliéri, môžete ho nájsť v kuchyni, kde varí cestoviny alebo hrá na ukulele v rytme piesne Pokémon.

Text a Foto: www.adamnigro.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Luciano Cian

Luciano Cian je brazílsky umelec, ktorý vytvára farebné digitálne maľby, v ktorých sa miešajú minimálne línie a žiarivé farby.

Olivier Caron

Olivier Caron je digitálny umelec a režisér z Nantes ktorý sa špecializuje na fotorealizmus a je známy svojím zmyslom pre detail a osvetlenie.

Lee Griggs

Madridský umelec Lee Griggs používa výkonný renderovací program Arnold a svoju úžasnú predstavivosť na vytváranie digitálnych portrétov.

Paulo de Almeida

Paulo de Almeida je 3D ilustrátor a talentovaný retušér s tvorivým duchom, ktorý vytvára fascinujúce digitálne ilustrácie pre rôzne témy.

Daryl Anselmo

Daryl Anselmo je výnimočnou postavou, ktorá nezanechala len stopu, ale vytvorila celý prúd inovácie v hernom priemysle.