Digital

Astronomia Metaverso

Zakladateľ Jacob Arabo osobne navrhol, exkluzívne pre UNXD. Táto historická kolekcia spája fyzické a metafyzické: vôbec prvý projekt luxusných hodiniek NFT vytvorený zo skutočného produktu. Kolekcia 8 návrhov na mieru – ktoré sa vyrobia raz a nikdy viac. 5 fyzických hodiniek na mieru v pomere 1/1 + 3 dizajny určené len na digitálne použitie.

Kolekcia Astronomia Metaverso obsahuje 8 jedinečných hodiniek premenených na NFT. Každý NFT sa vracia so špeciálnou sadou schopností. Každé hodinky sú reprezentované digitálnym umeleckým dielom NFT inšpirovaným metaverziou planét z našej slnečnej sústavy.

Každý NFT funguje ako exkluzívny členský preukaz, ktorý odomyká fyzické, digitálne a zážitkové privilégiá. Hodinky z piatich najbližších planét (Merkúr, Venuša, Zem, Mars, Jupiter) sú spojené s fyzickou verziou hodiniek, zatiaľ čo 3 najvzdialenejšie planéty (Saturn, Urán, Neptún) sa rozdelili na viacero len digitálnych variantov.

Text a Foto: jacobandco.com/

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Skeeva

Skeeva začal svoju kariéru ako samouk, umelecký riaditeľ a digitálny 3d umelec, ktorého život je zahalený do 3D

Leap Studios

Leap Studios je vizuálne poradenské a postprodukčné štúdio ktoré sa špecializuje na tvorbu výraznej grafiky pre reklamný priemysel.

Laurie Rowan

Laurie Rowan, britský animátor, ilustrátor a režisér, je meno, ktoré sa stalo synonymom pre živé, hravé a originálne výtvory.

Martin Vester

Martin Vester, 3D dizajnér s vášňou pre klasické autá a ich fascinujúce dedičstvo, starostlivo vytvára pôsobivé kompozície.

Ernesto Perlingeiro

Zábavné popkultúrne portréty od Ernesta Perlingeira, brazílskeho umelca na voľnej nohe žijúceho v Štokholme vo Švédsku.

Henry Flores

Henry Flores, ekvádorský umelec a grafický dizajnér, zručne kombinuje abstraktné a prírodné prvky s výraznými farbami a tvarmi.