Digital

Aurum Light

Jaroslav Wieczorkiewicz pochádza z Poľska, žije v Londýne a má vzdelanie v oblasti výtvarného umenia, titul z architektúry a bohaté skúsenosti. Práca architekta ho naučila, ako byť vynaliezavý a riešiť zložité problémy jednoduchými, ale inovatívnymi riešeniami. Neustála vášeň pre grafiku a dizajn ho posunula k vizuálnej stránke…

Jeho profesionálna fotografická kariéra sa začala, keď založil štúdio AurumLight, ktoré sa špecializuje na konceptuálnu fotografiu, limitované kalendáre a reklamu. Odvtedy v spolupráci s rovnakou skupinou profesionálov vytvoril tím AurumLight množstvo komerčných a osobných projektov.

Tím poskytuje služby, ktoré zahŕňajú fotografovanie a videografiu, grafickú postprodukciu, 3D vizualizáciu, casting, styling a ďalšie…

Text a Foto: aurumlight.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Fernando Penhos Zaga

„Under“ je fascinujúca séria Fernanda Penhosa Zaga, v ktorej sa spája umenie umeleckej fotografie a digitálneho umenia.

Jean-Charles Debroize

Jean-Charles Debroize začal pracovať ako grafický dizajnér po trojročnom štúdiu na škole úžitkového umenia.

Vanessa Rivera

Vanessa Rivera je digitálna umelkyňa inšpirovaná detskou fantáziou, kde jej štyri deti sú hlavným zdrojom inšpirácie.

Paul Viollet Anomália

Paul Viollet je umeleckým riaditeľom v reklamnom priemysle, a hoci svoju prácu veľmi miluje, stále si uvedomuje, že je neustále frustrovaný.

Bruno Béghin

Bruno Béghin je francúzsky dizajnér a tvorca prestížneho komunikačného štúdia a autor reklamných kampaní pre známe značky.

Heterosis

Heterosis je umelecký projekt pozostávajúci zo zbierky pestovateľných digitálnych kvetov a jedinečného verejného priestoru metaversa.