Digital

Claudio Errico

Claudio Errico, ktorý v súčasnosti žije v meste Ravenna, pracuje ako digitálny umelec v kreatívnom priemysle.

Narodil sa v Neapole v roku 1991 a svoju kariéru začal ako fotograf zátiší vo veku 22 rokov v komunikačnej agentúre Khorus Advertising. Po rôznych reklamných kampaniach v ňom vzniká zvedavosť na svet počítačovej grafiky a digitálneho zobrazovania.

Začal študovať počítačovú grafiku v architektonickom štúdiu Imaginaria CG, pokračoval v prehlbovaní štúdia digitálneho sochárstva u Daniele Angelozziho, študoval aj digitálnu matnú maľbu na Medzinárodnej škole komixu a po 4 rokoch výskumu sa vydal na cestu špecializácie v oblasti digitálneho umenia.

Text a Foto: www.claudioerrico.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Skeeva

Skeeva začal svoju kariéru ako samouk, umelecký riaditeľ a digitálny 3d umelec, ktorého život je zahalený do 3D

Leap Studios

Leap Studios je vizuálne poradenské a postprodukčné štúdio ktoré sa špecializuje na tvorbu výraznej grafiky pre reklamný priemysel.

Laurie Rowan

Laurie Rowan, britský animátor, ilustrátor a režisér, je meno, ktoré sa stalo synonymom pre živé, hravé a originálne výtvory.

Martin Vester

Martin Vester, 3D dizajnér s vášňou pre klasické autá a ich fascinujúce dedičstvo, starostlivo vytvára pôsobivé kompozície.

Ernesto Perlingeiro

Zábavné popkultúrne portréty od Ernesta Perlingeira, brazílskeho umelca na voľnej nohe žijúceho v Štokholme vo Švédsku.

Henry Flores

Henry Flores, ekvádorský umelec a grafický dizajnér, zručne kombinuje abstraktné a prírodné prvky s výraznými farbami a tvarmi.