Digital

Concept Virtual Car

Mercedes-Benz predstavuje svoj koncept virtuálneho vozidla na majstrovstvách sveta League of Legends 2022 a pýši sa futuristickým vzhľadom, ktorý akoby sa vznášal vo vzduchu, keďže dizajn vozidla zobrazuje priehľadné kolesá, digitálne modré obloženie a hyperčiernu karosériu.

Hoci spoločnosť Mercedes-Benz nemá v úmysle, aspoň v tejto chvíli, premeniť futuristické virtuálne vozidlo na skutočný model, fanúšikovia hry League of Legends, ako aj milovníci automobilov môžu obdivovať koncept vozidla inšpirovaný technikou.

Koncept virtuálneho automobilu Mercedes-Benz nedávno predĺžil spoluprácu s herným vývojárom Riot Games do roku 2025, ktorého spolupráca pomohla zhmotniť digitálny dizajn virtuálneho automobilu.

Text a Foto: media.mercedes-benz.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Miss Aniela

Miss Aniela je britská umelkyňa, ktorá kombinuje umeleckú fotografiu s rekvizitami a technikami CGI a vytvára surrealistické obrazy.

Fernando Penhos Zaga

„Under“ je fascinujúca séria Fernanda Penhosa Zaga, v ktorej sa spája umenie umeleckej fotografie a digitálneho umenia.

Jean-Charles Debroize

Jean-Charles Debroize začal pracovať ako grafický dizajnér po trojročnom štúdiu na škole úžitkového umenia.

Vanessa Rivera

Vanessa Rivera je digitálna umelkyňa inšpirovaná detskou fantáziou, kde jej štyri deti sú hlavným zdrojom inšpirácie.

Paul Viollet Anomália

Paul Viollet je umeleckým riaditeľom v reklamnom priemysle, a hoci svoju prácu veľmi miluje, stále si uvedomuje, že je neustále frustrovaný.

Bruno Béghin

Bruno Béghin je francúzsky dizajnér a tvorca prestížneho komunikačného štúdia a autor reklamných kampaní pre známe značky.