Digital

Farid Ghanbari

Farid Ghanbari, známy ako Renderburger, je umelecký riaditeľ MPC a zakladateľ spoločnosti renderburger. Farid je uznávaný kreatívec v tomto odvetví so silným zázemím ako CG špecialista pracujúci na návrhoch, od objektov, postáv a simulácií viac ako 13 rokov.

Farid sa narodil v Iráne a teraz žije vo Philadelphii, prináša pôsobivý rozsah zručností a pracoval na projektoch vrátane Nike Air Max 270 React, Levi’s Denim, Crocs 2019 Winter’s Shoe a Apple Watch Wristcam.

Text a Foto: www.renderburger.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Marco Brambilla

Marco Brambilla je londýnsky umelec známy priekopníckym využívaním digitálnych zobrazovacích technológií vo videoinštaláciách a umení.

Luciano Cian

Luciano Cian je brazílsky umelec, ktorý vytvára farebné digitálne maľby, v ktorých sa miešajú minimálne línie a žiarivé farby.

Olivier Caron

Olivier Caron je digitálny umelec a režisér z Nantes ktorý sa špecializuje na fotorealizmus a je známy svojím zmyslom pre detail a osvetlenie.

Lee Griggs

Madridský umelec Lee Griggs používa výkonný renderovací program Arnold a svoju úžasnú predstavivosť na vytváranie digitálnych portrétov.

Paulo de Almeida

Paulo de Almeida je 3D ilustrátor a talentovaný retušér s tvorivým duchom, ktorý vytvára fascinujúce digitálne ilustrácie pre rôzne témy.