Digital

Garrigosa

Za štúdiom Garrigosa stojí Joan Garrigosa (fotograf a zakladateľ) a Alex Torrens (digitálny umelec a umelecký riaditeľ), ktorí spolupracujú už viac ako 15 rokov. Počas toho štúdio získalo za 27 rokov práce viac ako 125 medzinárodných ocenení.

Obaja sa veľmi dobre prispôsobili rýchlej zmene medzi tradičnou a digitálnou fotografiou, kde v náročnom svete reklamy nadobúda väčšiu váhu najmä vstup postprodukcie & CGI. Štýl štúdia Garrigosa je postprodukčná fotografia, ale s fotorealistickými výsledkami. Joan začínala ako fotografka, ktorá robila sociálne reportáže, potom nasledovala práca v oblasti priemyselnej fotografie. Postupne začal spolupracovať s niektorými reklamnými agentúrami v Barcelone. Po čase mu väčšia všestrannosť umožnila pracovať vo všetkých fotografických filtrách a pre všetky typy klientov a projektov, domácich aj medzinárodných.

Štúdio Garrigosa získalo mnoho medzinárodných ocenení za reklamu a fotografie na hlavných reklamných festivaloch: Na festivaloch v Cannes, FIAP, Sol, Epica, NY.

Text a Foto: www.garrigosastudio.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Miss Aniela

Miss Aniela je britská umelkyňa, ktorá kombinuje umeleckú fotografiu s rekvizitami a technikami CGI a vytvára surrealistické obrazy.

Fernando Penhos Zaga

„Under“ je fascinujúca séria Fernanda Penhosa Zaga, v ktorej sa spája umenie umeleckej fotografie a digitálneho umenia.

Jean-Charles Debroize

Jean-Charles Debroize začal pracovať ako grafický dizajnér po trojročnom štúdiu na škole úžitkového umenia.

Vanessa Rivera

Vanessa Rivera je digitálna umelkyňa inšpirovaná detskou fantáziou, kde jej štyri deti sú hlavným zdrojom inšpirácie.

Paul Viollet Anomália

Paul Viollet je umeleckým riaditeľom v reklamnom priemysle, a hoci svoju prácu veľmi miluje, stále si uvedomuje, že je neustále frustrovaný.

Bruno Béghin

Bruno Béghin je francúzsky dizajnér a tvorca prestížneho komunikačného štúdia a autor reklamných kampaní pre známe značky.