Digital

Hanna Benihoud

Hanna Benihoud Studio je interdisciplinárne dizajnérske štúdio, ktoré pracuje na pomedzí umenia, architektúry a dizajnu. S nadšením pracujú na vzrušujúcich projektoch so sociálnym cítením. Pracujú na verejnom umení, označovaní ciest, ilustráciách, animáciách, výstavnom dizajne a všetkom, o čom máme pocit, že dokáže rozprávať príbeh a meniť veci k lepšiemu.

Poslaním štúdia Hanna Benihoud Studio je rozprávať príbehy s využitím empatie, aby zaujali, a akcie, aby tvorili. Ich prax sa sústreďuje na vytváranie diel, ktoré zapájajú a budujú komunitu.

Často využívajú verejný priestor ako svoje plátno a vytvárajú diela, ktoré sú špecifické pre dané miesto a skúmajú hranice, kde sa končí architektúra a začína umenie.

Text a Foto: hannabenihoud.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Luciano Cian

Luciano Cian je brazílsky umelec, ktorý vytvára farebné digitálne maľby, v ktorých sa miešajú minimálne línie a žiarivé farby.

Olivier Caron

Olivier Caron je digitálny umelec a režisér z Nantes ktorý sa špecializuje na fotorealizmus a je známy svojím zmyslom pre detail a osvetlenie.

Lee Griggs

Madridský umelec Lee Griggs používa výkonný renderovací program Arnold a svoju úžasnú predstavivosť na vytváranie digitálnych portrétov.

Paulo de Almeida

Paulo de Almeida je 3D ilustrátor a talentovaný retušér s tvorivým duchom, ktorý vytvára fascinujúce digitálne ilustrácie pre rôzne témy.

Daryl Anselmo

Daryl Anselmo je výnimočnou postavou, ktorá nezanechala len stopu, ale vytvorila celý prúd inovácie v hernom priemysle.