Digital

Lulu Chen

Lulu Chen je oceňovaná ilustrátorka, animátorka a výtvarníčka, ktorá miluje prírodu a roztomilé bacuľaté zvieratká. Študovala ilustráciu detských kníh v San Franciscu a Londýne. V súčasnosti žije v Toronte a študuje animáciu. Jej vášňou je tvorba konceptuálneho umenia pre animáciu, videohry a ilustrácie detských kníh.

Väčšina jej prác sa venuje tvorbe ilustrácií detských kníh, originálnych pozadí a jedinečných postáv. Každé jej majstrovské dielo je premysleným a detailne prepracovaným svetom, ktorý vďaka správnemu použitiu farieb a tónov vyvoláva len hrejivé emócie.

Lulu Chen pracuje najmä s programami Adobe Photoshop a Corel Painter. Nezanedbáva však ani tradičné umenie, používa akvarel, kvaš, farebnú ceruzku a akrylové farby.

Text a Foto: www.salustudio.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Miss Aniela

Miss Aniela je britská umelkyňa, ktorá kombinuje umeleckú fotografiu s rekvizitami a technikami CGI a vytvára surrealistické obrazy.

Fernando Penhos Zaga

„Under“ je fascinujúca séria Fernanda Penhosa Zaga, v ktorej sa spája umenie umeleckej fotografie a digitálneho umenia.

Jean-Charles Debroize

Jean-Charles Debroize začal pracovať ako grafický dizajnér po trojročnom štúdiu na škole úžitkového umenia.

Vanessa Rivera

Vanessa Rivera je digitálna umelkyňa inšpirovaná detskou fantáziou, kde jej štyri deti sú hlavným zdrojom inšpirácie.

Paul Viollet Anomália

Paul Viollet je umeleckým riaditeľom v reklamnom priemysle, a hoci svoju prácu veľmi miluje, stále si uvedomuje, že je neustále frustrovaný.

Bruno Béghin

Bruno Béghin je francúzsky dizajnér a tvorca prestížneho komunikačného štúdia a autor reklamných kampaní pre známe značky.