Digital

Meta Florist

METAFLORIST je špecializovaný obchod s digitálnymi kvetmi, ktorý ponúka obmedzené množstvá digitálnych umeleckých kvetov (digitálnych kytíc) na báze NFT a darčekové služby online. Aj keď nemáte znalosti NFT alebo nedisponujete virtuálnou menou, môžete si kúpiť digitálnu kyticu rovnako jednoducho, ako by ste bežne nakupovali online, a poslať ju svojim blízkym ako originálne video so správou. Samozrejme, môžete sa tešiť aj z ich zbierania pre seba.

Ľudia si kvety dávajú v rôznych životných situáciách. Vždy, keď ste šťastní, smutní, vo výnimočný deň alebo v bežný všedný deň, ľudia venujú kvety podľa svojich pocitov, ktoré nevedia vyjadriť slovami. METAFLORIST je nová éra kvetinárstva, ktorá umožňuje ľuďom na celom svete slobodne posielať kvety online cez všetky hranice vrátane krajín, náboženstiev, jazykov, kultúr a rás.

Kombinácia rastlinných foriem a kvetov, ktoré v skutočnosti nemožno nájsť. Zberateľská kytica ekologickej budúcnosti využívajúca jedinečné vlastnosti digitálnych technológií. Skúmanie tvaru kvetov, ktoré sa vyvíjajú s dobou, a vyjadrenie sily kvetov, ktoré sa v budúcnosti nezmenia. To je poslanie projektu METAFLORIST

Virtuálny obchod META FLORIST, ktorý sa špecializuje na tvorbu a predaj digitálnych kvetov NFT založil kvetinový umelec Azuma Makoto. Projekt vedie „Azuma Makoto Flower Center (AMFC)“, divízia vizuálnej produkcie experimentálneho botanického kolektívu „Azuma Makoto, Kaju Kenkyusho (AMKK)“.

Text a Foto: www.amfcmetaflorist.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Speculum Reversion

Holandský digitálny umelecký kolektív SMACK vytvára pomocou AI rozmerné diela „očami Hieronyma Boscha“.

Niceaunties

Niceaunties vytvorila v roku 2023 singapurská umelkyňa, ktorej umelecká séria je inšpirovaná…

Mondlich Bike

Bicykel Mondlicht je vášnivý CGI projekt vytvorený dizajnérskym domom Mondlicht Studios…

Stephen Hanson

Stephen Hanson vyštudoval za umelca pred viac ako 30 rokmi a jeho práca sa vždy vyvíjala prostredníctvom tradičných

Jack Usephot

Brazílsky postprodukčný umelec Jack Usephot vytvára neuveriteľne pôsobivú grafiku pomocou digitálnych nástrojov.