Digital

Meta Florist

METAFLORIST je špecializovaný obchod s digitálnymi kvetmi, ktorý ponúka obmedzené množstvá digitálnych umeleckých kvetov (digitálnych kytíc) na báze NFT a darčekové služby online. Aj keď nemáte znalosti NFT alebo nedisponujete virtuálnou menou, môžete si kúpiť digitálnu kyticu rovnako jednoducho, ako by ste bežne nakupovali online, a poslať ju svojim blízkym ako originálne video so správou. Samozrejme, môžete sa tešiť aj z ich zbierania pre seba.

Ľudia si kvety dávajú v rôznych životných situáciách. Vždy, keď ste šťastní, smutní, vo výnimočný deň alebo v bežný všedný deň, ľudia venujú kvety podľa svojich pocitov, ktoré nevedia vyjadriť slovami. METAFLORIST je nová éra kvetinárstva, ktorá umožňuje ľuďom na celom svete slobodne posielať kvety online cez všetky hranice vrátane krajín, náboženstiev, jazykov, kultúr a rás.

Kombinácia rastlinných foriem a kvetov, ktoré v skutočnosti nemožno nájsť. Zberateľská kytica ekologickej budúcnosti využívajúca jedinečné vlastnosti digitálnych technológií. Skúmanie tvaru kvetov, ktoré sa vyvíjajú s dobou, a vyjadrenie sily kvetov, ktoré sa v budúcnosti nezmenia. To je poslanie projektu METAFLORIST

Virtuálny obchod META FLORIST, ktorý sa špecializuje na tvorbu a predaj digitálnych kvetov NFT založil kvetinový umelec Azuma Makoto. Projekt vedie „Azuma Makoto Flower Center (AMFC)“, divízia vizuálnej produkcie experimentálneho botanického kolektívu „Azuma Makoto, Kaju Kenkyusho (AMKK)“.

Text a Foto: www.amfcmetaflorist.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Luciano Cian

Luciano Cian je brazílsky umelec, ktorý vytvára farebné digitálne maľby, v ktorých sa miešajú minimálne línie a žiarivé farby.

Olivier Caron

Olivier Caron je digitálny umelec a režisér z Nantes ktorý sa špecializuje na fotorealizmus a je známy svojím zmyslom pre detail a osvetlenie.

Lee Griggs

Madridský umelec Lee Griggs používa výkonný renderovací program Arnold a svoju úžasnú predstavivosť na vytváranie digitálnych portrétov.

Paulo de Almeida

Paulo de Almeida je 3D ilustrátor a talentovaný retušér s tvorivým duchom, ktorý vytvára fascinujúce digitálne ilustrácie pre rôzne témy.

Daryl Anselmo

Daryl Anselmo je výnimočnou postavou, ktorá nezanechala len stopu, ale vytvorila celý prúd inovácie v hernom priemysle.