Digital

Mike Campu

Mike Campau je jedným z najlepších digitálnych umelcov, ktorý už viac ako 20 rokov pracuje pre rôzne agentúry a štúdiá. Spolupracoval s renomovanými značkami ako WWE, Pepsi, Chevrolet, Ford, Budweiser, Sony a ďalšími.

Výraznými charakteristikami Mikovho štýlu sú jasnosť a dynamika. Stanovuje vysoké vizuálne štandardy a usiluje sa ich prekonávať.

S takými rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti ilustrácie, grafického dizajnu, fotografie a CGI má Mike k dispozícii množstvo nástrojov a aktívne ich využíva. V súčasnosti sa vo svojej tvorbe zameriava na kombinovanie fotografie a CGI.

Text a Foto: mikecampau.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Luciano Cian

Luciano Cian je brazílsky umelec, ktorý vytvára farebné digitálne maľby, v ktorých sa miešajú minimálne línie a žiarivé farby.

Olivier Caron

Olivier Caron je digitálny umelec a režisér z Nantes ktorý sa špecializuje na fotorealizmus a je známy svojím zmyslom pre detail a osvetlenie.

Lee Griggs

Madridský umelec Lee Griggs používa výkonný renderovací program Arnold a svoju úžasnú predstavivosť na vytváranie digitálnych portrétov.

Paulo de Almeida

Paulo de Almeida je 3D ilustrátor a talentovaný retušér s tvorivým duchom, ktorý vytvára fascinujúce digitálne ilustrácie pre rôzne témy.

Daryl Anselmo

Daryl Anselmo je výnimočnou postavou, ktorá nezanechala len stopu, ale vytvorila celý prúd inovácie v hernom priemysle.