Digital

Miss Aniela

Miss Aniela je britská umelkyňa, ktorá kombinuje umeleckú fotografiu s rekvizitami a technikami CGI a vytvára surrealistické, dych vyrážajúce obrazy, ktoré stierajú hranicu medzi fantáziou a realitou.

Modelky na jej fotografiách majú často oblečené splývavé šaty a sú zavesené v nezabudnuteľných pózach, obklopené nečakanými prvkami, ako sú vtáky, vodné živočíchy a rozmarné predmety. Jej práce zachytávajú krásu módy a zároveň posúvajú hranice možností fotografie.

Séria Surreal Fashionjej si získala medzinárodné uznanie a jej diela sú prezentované v galériách po celom svete. Spolupracovala aj s Guo Pei na kolekcii, ktorá bola predstavená na londýnskom týždni módy.

Text a Foto: www.missaniela.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Marco Brambilla

Marco Brambilla je londýnsky umelec známy priekopníckym využívaním digitálnych zobrazovacích technológií vo videoinštaláciách a umení.

Luciano Cian

Luciano Cian je brazílsky umelec, ktorý vytvára farebné digitálne maľby, v ktorých sa miešajú minimálne línie a žiarivé farby.

Olivier Caron

Olivier Caron je digitálny umelec a režisér z Nantes ktorý sa špecializuje na fotorealizmus a je známy svojím zmyslom pre detail a osvetlenie.

Lee Griggs

Madridský umelec Lee Griggs používa výkonný renderovací program Arnold a svoju úžasnú predstavivosť na vytváranie digitálnych portrétov.

Paulo de Almeida

Paulo de Almeida je 3D ilustrátor a talentovaný retušér s tvorivým duchom, ktorý vytvára fascinujúce digitálne ilustrácie pre rôzne témy.