Digital

Hyper Cats

„Diela Kristy Glas sú naplnené zábavnou a zároveň dobrodružnou fantáziou. Záhada, kam sa jej postava v plášti zatúla nabudúce, v spojení s neustálym skúmaním neznámych území v jej dielach vytvára nekonečné tajomstvo, ktoré divákov neustále fascinuje.“
– zonted

Jej výtvarný štýl týchto diel som si okamžite zamiloval a vyhľadal som ďalšie jej diela. Má veľmi konzistentný štýl a hneď ma napadlo, že by bola ideálna na ilustrovanie detskej knihy, ktorú som napísal pred niekoľkými rokmi.
– Dustin D. Trammell

Kristy vždy ponúkala niečo jedinečné pre toto médium. Už roky pred týmto najnovším boomom sa venovala kryptografii. Najlepšie na tom je, že podľa mňa inovuje smerom, ktorý nikto nečaká.
– Daniel Crowley

Veľa kryptoartov je naozaj ťažkých a dramatických, ale keď sa pozriete na Pixel Cats, sú také roztomilé, zábavné a zberateľské – je to naozaj čistá, ľahká radosť.
Vzrušujúce na tom je, že ich vyrába toľko, a napriek tomu sa vám stáva, že so zatajeným dychom čakáte na ďalšiu várku, pretože Kristy vás neustále prekvapuje
– $trawberry Sith

Text a Foto: www.kristyglas.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Skeeva

Skeeva začal svoju kariéru ako samouk, umelecký riaditeľ a digitálny 3d umelec, ktorého život je zahalený do 3D

Leap Studios

Leap Studios je vizuálne poradenské a postprodukčné štúdio ktoré sa špecializuje na tvorbu výraznej grafiky pre reklamný priemysel.

Laurie Rowan

Laurie Rowan, britský animátor, ilustrátor a režisér, je meno, ktoré sa stalo synonymom pre živé, hravé a originálne výtvory.

Martin Vester

Martin Vester, 3D dizajnér s vášňou pre klasické autá a ich fascinujúce dedičstvo, starostlivo vytvára pôsobivé kompozície.

Ernesto Perlingeiro

Zábavné popkultúrne portréty od Ernesta Perlingeira, brazílskeho umelca na voľnej nohe žijúceho v Štokholme vo Švédsku.

Henry Flores

Henry Flores, ekvádorský umelec a grafický dizajnér, zručne kombinuje abstraktné a prírodné prvky s výraznými farbami a tvarmi.