Digital

Hyper Cats

„Diela Kristy Glas sú naplnené zábavnou a zároveň dobrodružnou fantáziou. Záhada, kam sa jej postava v plášti zatúla nabudúce, v spojení s neustálym skúmaním neznámych území v jej dielach vytvára nekonečné tajomstvo, ktoré divákov neustále fascinuje.“
– zonted

Jej výtvarný štýl týchto diel som si okamžite zamiloval a vyhľadal som ďalšie jej diela. Má veľmi konzistentný štýl a hneď ma napadlo, že by bola ideálna na ilustrovanie detskej knihy, ktorú som napísal pred niekoľkými rokmi.
– Dustin D. Trammell

Kristy vždy ponúkala niečo jedinečné pre toto médium. Už roky pred týmto najnovším boomom sa venovala kryptografii. Najlepšie na tom je, že podľa mňa inovuje smerom, ktorý nikto nečaká.
– Daniel Crowley

Veľa kryptoartov je naozaj ťažkých a dramatických, ale keď sa pozriete na Pixel Cats, sú také roztomilé, zábavné a zberateľské – je to naozaj čistá, ľahká radosť.
Vzrušujúce na tom je, že ich vyrába toľko, a napriek tomu sa vám stáva, že so zatajeným dychom čakáte na ďalšiu várku, pretože Kristy vás neustále prekvapuje
– $trawberry Sith

Text a Foto: www.kristyglas.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Miss Aniela

Miss Aniela je britská umelkyňa, ktorá kombinuje umeleckú fotografiu s rekvizitami a technikami CGI a vytvára surrealistické obrazy.

Fernando Penhos Zaga

„Under“ je fascinujúca séria Fernanda Penhosa Zaga, v ktorej sa spája umenie umeleckej fotografie a digitálneho umenia.

Jean-Charles Debroize

Jean-Charles Debroize začal pracovať ako grafický dizajnér po trojročnom štúdiu na škole úžitkového umenia.

Vanessa Rivera

Vanessa Rivera je digitálna umelkyňa inšpirovaná detskou fantáziou, kde jej štyri deti sú hlavným zdrojom inšpirácie.

Paul Viollet Anomália

Paul Viollet je umeleckým riaditeľom v reklamnom priemysle, a hoci svoju prácu veľmi miluje, stále si uvedomuje, že je neustále frustrovaný.

Bruno Béghin

Bruno Béghin je francúzsky dizajnér a tvorca prestížneho komunikačného štúdia a autor reklamných kampaní pre známe značky.