Digital

Ricardo Manso

Ricardo Manso je 3D umelec a ilustrátor z Lisabonu v Portugalsku, ktorého portfólio je plné zábavných a bizarných postavičiek. Na tvorbu svojich pútavých diel používa množstvo rôznych nástrojov vrátane Maya, ZBrush a Photoshop.

Ricardo má schopnosť zachytiť jedinečnú osobnosť každej postavy, ktorú vytvorí, od postáv inšpirovaných popkultúrou až po reinterpretácie plochých 2D portrétov.

Text a Foto: www.artstation.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Marco Brambilla

Marco Brambilla je londýnsky umelec známy priekopníckym využívaním digitálnych zobrazovacích technológií vo videoinštaláciách a umení.

Luciano Cian

Luciano Cian je brazílsky umelec, ktorý vytvára farebné digitálne maľby, v ktorých sa miešajú minimálne línie a žiarivé farby.

Olivier Caron

Olivier Caron je digitálny umelec a režisér z Nantes ktorý sa špecializuje na fotorealizmus a je známy svojím zmyslom pre detail a osvetlenie.

Lee Griggs

Madridský umelec Lee Griggs používa výkonný renderovací program Arnold a svoju úžasnú predstavivosť na vytváranie digitálnych portrétov.

Paulo de Almeida

Paulo de Almeida je 3D ilustrátor a talentovaný retušér s tvorivým duchom, ktorý vytvára fascinujúce digitálne ilustrácie pre rôzne témy.