Digital

Steven Baltay

Steven Baltay je umelec pôsobiaci v Seattli. Jeho tvorba sa točí okolo surrealistických zobrazení organických foriem, ktoré vyvolávajú prekvapenie, znechutenie a uspokojenie.

Steven Baltay (@realimposter) vynašiel pohyblivú grafiku. Pracuje v 3D renderingu, v slučke vytvára tie najnápaditejšie sekvencie, ktoré možno vidieť na Instagrame. Jeho nádherné a komplexné 3D umenie je výzvou pre priestor 3D renderov a prebúdza v nás všetkých vnútorného podivína. V týchto magických video slučkách dominuje od gumy až po sliz.

Text a Foto: stevenbaltay.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Luciano Cian

Luciano Cian je brazílsky umelec, ktorý vytvára farebné digitálne maľby, v ktorých sa miešajú minimálne línie a žiarivé farby.

Olivier Caron

Olivier Caron je digitálny umelec a režisér z Nantes ktorý sa špecializuje na fotorealizmus a je známy svojím zmyslom pre detail a osvetlenie.

Lee Griggs

Madridský umelec Lee Griggs používa výkonný renderovací program Arnold a svoju úžasnú predstavivosť na vytváranie digitálnych portrétov.

Paulo de Almeida

Paulo de Almeida je 3D ilustrátor a talentovaný retušér s tvorivým duchom, ktorý vytvára fascinujúce digitálne ilustrácie pre rôzne témy.

Daryl Anselmo

Daryl Anselmo je výnimočnou postavou, ktorá nezanechala len stopu, ale vytvorila celý prúd inovácie v hernom priemysle.