Identita

Bodegas Saura

Komplexný brandingový projekt pre vinárstvo Bodegas Saura, ktorého hodnota ďaleko presahuje víno a opiera sa o okolitú prírodu ako hnaciu silu projektu. Toto malé vinárstvo sa nachádza na jedinečnom mieste, na farme v horách v obci Caravaca de la Cruz, ktorá na svojom území obýva množstvo druhov fauny a vegetácie, ktoré koexistujú s malými terasami viníc ponorených do lesa.

Rodinu tvoria tri vína: Mesías, Cogevientos a Cauro Ventum. Rozlíšenie najvyššej rady sa vyznačuje farebným pečatením, ako aj miernym stmavnutím kôstky. Najšpeciálnejšia a najlimitovanejšia edícia pod názvom Mesías označuje každú očíslovanú fľašu na jej páske a zapečaťuje korok pečaťovým voskom tradičným spôsobom.

V erbe vinárstva sa nachádza heraldický symbol priezviska Saura, ktorý znázorňuje draka vychádzajúceho z jaskyne. Ide o koncept, ktorý dotvára grafiku, keďže na panstve sa nachádza množstvo jaskýň vrátane La Cueva Negra, archeologickej a antropologickej lokality s veľkou hodnotou.

Text a Foto: estudiomaba.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Laphroaig Scotch Whisky

Spoločnosť Laphroaig chcela do svojej darčekovej stratégie vniesť viac príbehov a narušiť trochu dusnú kategóriu škótskej whisky.

Meat Studio GoGo

GoGo, značka rýchleho občerstvenia a obchodov s hotovými jedlami, ktorú vytvorila pekinská spoločnosť Subway, bola spustená v júli 2021.

Bunker Classic Gin

Štúdio Javier Garduño EdD vytvorilo na etiketu ginu Bunker koláž s použitím prírodných prvkov, ako sú botanické rastliny

Herb All

Dizajn obalu pre Herb All od štúdia Mid-air odráža harmonické spojenie vedy a prírody.

Small Beer

Značka Small Beer, známa svojimi nízko alkoholovými pivami, sa predstavuje s inovatívnou zmenou identity, vďaka štúdiu Kingdom &

Cute Cure

Poslaním projektu Cute Cure je podporovať deti, ktoré musia užívať rôzne lieky počas zdravotnej starostlivosti v nemocniciach alebo