Identita

Papa Salt Gin

Úloha štúdia Squad Ink bola veľmi jednoduchá: „zachytiť podstatu toho, čo máme na gine a jeho spoločnom pití najradšej, v značke a fľaši…, ktoré môžu nájsť odozvu u milovníkov vodky a ginu na miestnej i medzinárodnej úrovni. Prirodzene teda odhalili, ako táto „esencia“ vyzerá, pôsobí a chutí, pričom sa zámerne orientovali na riešenie, ktoré je neuveriteľne jedinečné a odlišuje sa od všetkých ginov na trhu. Dizajn musel osobne rezonovať so zakladateľmi, takže sa dizajnéri museli ponoriť do ich ideálnych zážitkov s ginom; nasmerovať ich k spomienkam na popíjanie pri mori, spontánne náhodné stretnutia a podávanie ginu, sódy a citrusov. Jednoduché a uspokojujúce.

Slovná značka a logo vychádzajú z organickej formy fľaše a sú akoby nakreslené rukou na obrúsku v plážovom klube. „Nekonečné príbehy a spomienky na spoločné letné eskapády ako priatelia“ sa pretavili do symbolu špirálovitej palmy.

Obrázky a písané slovo sa stávajú oknom do spôsobu života Papa Salt. Squad Ink vytvorili príručku značky, ktorá udáva tón sociálnym médiám a marketingu, ktorý zákazníka prenesie k moru s ginom v ruke a slnkom zohrievajúcim jeho pokožku.

Text a Foto: www.squadink.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Syr Atilatte

Brazílska spoločnosť MELT Design navrhla obal na syr Atilatte zameraný na deti ako individuálny kus alebo balíček

Meat Studio GoGo

GoGo, značka rýchleho občerstvenia a obchodov s hotovými jedlami, ktorú vytvorila pekinská spoločnosť Subway, bola spustená v júli 2021.

Bunker Classic Gin

Štúdio Javier Garduño EdD vytvorilo na etiketu ginu Bunker koláž s použitím prírodných prvkov, ako sú botanické rastliny

Herb All

Dizajn obalu pre Herb All od štúdia Mid-air odráža harmonické spojenie vedy a prírody.