Identita

Plus Company

Pred začatím prác na vizuálnej identite tím stratégie spoločnosti fuseproject vypracoval stratégiu pomenovania, komunikácie a pozicioningu, aby spoločnosť Plus Company vynikla ako globálna sieť.

Aby vybudovali presvedčivú a zapamätateľnú značku, ktorá stelesňuje hodnotu, ktorú prinášajú potenciálnym zamestnancom, klientom a partnerským agentúram, rozhodli sa pre „Plus Company“, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou jej názvu, aby oslávili dynamiku, talent a inovácie jej partnerstiev s kreatívnymi, mediálnymi a PR agentúrami. Spoločnosť Plus Company, ako vyplýva z jej názvu, je poháňaná skupinou, ktorá verí, že sa spojí, aby využila a doplnila ponuky, čím vytvorí bezprecedentnú hodnotu pre globálnych klientov.

Pozicionovanie značky a hlavné posolstvá zdôrazňujú pozíciu holdingu ako kreatívnej aliancie, ktorá chápe silu a ekonomickú hodnotu kreativity, partnerstva a spolupráce – zdôrazňujúc hlavné témy multidisciplinárnej spolupráce, nových skúseností a prvenstiev v odvetví.

Nový logotyp je vytvorený v písme Gellix, geometrickom bezserifovom písme s čistým, moderným vzhľadom, ktorý dopĺňa a odráža rodinu inovatívnych agentúr Plus Company, ktoré menia kategórie. Možno k nemu pridať akúkoľvek konfiguráciu slovného znaku, písmena alebo ikony, čo novej identite poskytuje flexibilitu pri kombinovaní agentúr alebo vytváraní nových slovných znakov.

Spoločnosť fuseproject dodala tímu Plus Company aj komplexný súbor usmernení pre dizajn, ktorý sa má zaviesť, vrátane toho, ako systém funguje v rámci styčných bodov, ako je dizajn a navigácia na webových stránkach, dizajn UX, sociálne médiá, digitálne, firemné aktíva a merchandise.

Text a Foto: fuseproject.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

WTF

Z etikety plechovky vína WTF, ktorú navrhlo štúdio Onice Design, nás pozorujú imaginárne a bizarné bytosti.

Cihuatán

Spoločnosť Licoreras Cihuatán si vybrala štúdio Appartemnet 103, aby sa ponorilo hlboko do ich kultúry s cieľom úplne

Sahar Sun

V štúdiu Backbone si všimli, že diferenciácia dizajnov značiek v regáli mliečnej sekcie je pomerne slabá, čo spotrebiteľom sťažuje odlíšenie

Birdman

Ukrajinské štúdio Tough Slate Design vytvorilo tento efektný ilustrovaný obal pre Birdman, organický proteínový produkt z Mexika.

Papa Salt Gin

Úloha štúdia Squad Ink bola veľmi jednoduchá: „zachytiť podstatu toho, čo máme na gine a jeho spoločnom pití najradšej.

Backbone Aperta

Celkový dizajn je vizualizáciou filozofie ciest ľudského života s rôznymi dverami, schodmi a chodbami, ktorými človek prechádza․