Interiér

Curious Bar

Curious Bar pozýva hostí, aby v sebe objavili dieťa. Nachádza sa v podzemí ako súčasť hotela, ale má za cieľ prilákať širokú verejnosť rovnako ako hotelových hostí, je to hravý, ale sofistikovaný priestor, ktorý má vyvolať pocit úžasu a objavovania.

Po vstupe dovnútra sa návštevníci zahalia do kokónového dizajnu miestnosti, vytvoreného z drevených trámov v parametrickom poradí, a potom sa vydajú na úžasnú cestu, ktorá pripomína odyseu do novej dimenzie.

Pozdĺž ľavej steny sa nachádza plyšové banketové sedenie, ktoré vedie k sérii diskrétnych kabín a dídžejskému priestoru. Napravo sa nachádza bar, ktorý kopíruje zakrivenie steny tunela. Priestor plynie bez námahy, zatiaľ čo zázemie bolo dômyselne skryté, aby sa maximalizovala funkčnosť a estetika.

Vďaka bohatej farebnej palete, drevenému vybaveniu a plyšovému sedeniu je Curious Bar teplý a prívetivý a umožňuje návštevníkom stratiť sa vo svete fantázie. Priestor je osvetlený tak, aby sa dosiahla náladová elegancia, zatiaľ čo zrkadlo na konci tunela zdvojuje miestnosť, takže sa zdá, že je nekonečná.

Curious Bar navrhol tím miestnych architektov a interiérových dizajnérov Hachem, ktorí sa zaoberajú brandingom, interiérom a architektúrou s cieľom vytvoriť špičkové zážitky.

Text a Foto: hachem.com.au

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Cheval Blanc Paris

Hotel Cheval Blanc Paris s rozlohou 172 000 štvorcových metrov, ktorý zahŕňa 72 izieb a apartmánov…

ETR 250 Arlecchino

Interiéry vlaku ETR 250 „Arlecchino“ navrhli v roku 1960 hviezdny architekt Giò Ponti a dizajnér Giulio Minoletti…

2050 Coffee

2050 Coffee je minimalistická samoobslužná kaviareň v Kjóte, ktorej cieľom je zvýšiť povedomie o udržateľnosti…

The Arts Club Dubai

Interiér The Arts Club v Dubaji navrhlo milánske štúdio Dimorestudio a nachádza sa v ňom stála zbierka…