Interiér

Galvin La Chapelle

Reštaurácia La Chapelle sídli vo veľkolepej budove s veľkými klenutými oknami, vysokými kamennými stropmi a elegantným interiérom. Miesto sa nachádza len chvíľu od stanice Liverpool Street, má výbornú polohu medzi mestami City a Shoreditch a je vynikajúcou voľbou pre firemné akcie, svadby a oslavy.

Reštaurácia, ktorú otvorili bratia Galvinovci v novembri 2009, získala v roku 2011 michelinskú hviezdu a udržala si ju dvanásť rokov po sebe. Moderné francúzske menu sa zameriava na vynikajúco pripravené jedlá, ktoré sa točia okolo najlepších sezónnych surovín

Reštauráciu si môžete prenajať exkluzívne alebo na menšie akcie, pri ktorých využijete naše súkromné a polosúkromné priestory.

Text a Foto: galvinrestaurants.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Royal Scotsman

Royal Scotsman je úžasný vlak, ktorý vás vezme na nezabudnuteľnú cestu po Škótskej vysočine a umožní vám vidieť niektoré z najvýznamnejších

ICRAVE 53

V susedstve Múzea moderného umenia v New Yorku je umenie neodmysliteľnou súčasťou kulinárskeho zážitku aj v reštaurácii 53.

Dom pri zvonici

Pôvodný dom z 50-tych rokov si v minulosti postupne prešiel viacerými rekonštrukciami, vrátane nekoncepčnej prístavby a nadstavby.

Casa Fornasetti

Casa Fornasetti postavil koncom 19. storočia Barnabov starý otec Pietro Fornasetti, prvý dovozca písacích strojov.

Kitzig Interior Design

Kitzig Interior Design už viac ako 25 rokov úspešne realizuje projekty interiérového dizajnu a architektúry doma aj v zahraničí.