Interiér

Garden Villa

Myslíte si, že by ste chceli žiť v dome obklopenom vysokým múrom? Samozrejme, že nie, pretože by to pokazilo výhľad. Ale čo ak nemáte žiadne výhľady? Niekedy sú najgeniálnejšie nápady tie najjednoduchšie a genialita tohto nápadu spočíva v tom, že výhľad je navrhnutý ako neoddeliteľná súčasť vily, ktorú je možné umiestniť na akýkoľvek pozemok, ktorý v skutočnosti nemusí mať na začiatku žiadny poriadny výhľad. Ak k tomu pridáme koncept vnútorného a vonkajšieho bývania, ktorý stiera hranicu medzi záhradami a samotným domom, dostaneme celkom jedinečný vzorec. Vitajte v záhradnej vile!

Architektúra a dizajn interiéru majú výrazný japonský nádych, takmer zenový. Stromy, kvety, rastliny, skaly, piesok a architektonické prvky, všetko využívajúce prírodu ako životne dôležitú zložku, všetko navrhnuté s precíznosťou a dôrazom na detail, všetko poskladané rôznymi spôsobmi s absolútnym rešpektom k prírode. Použilo sa osvetlenie, nábytok, kovania a niektoré prvky, ktoré sa môžu zdať hravé, ale všetky tvoria neoddeliteľnú súčasť celku. Všetky majú svoj účel. Výsledkom je to, čo vidíte: nádherná vila s vlastným vnútorným, nádherným výhľadom.

UDesign je oceňovaná architektonická a interiérová spoločnosť, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti architektúry, interiérov, 3D vizualizácie, dizajnu nábytku na mieru a riadenia projektov. Vytvárajú priestory, ktoré vyvolávajú emócie. Milujú svoju prácu a s nadšením sa zapájajú do každého projektu, ktorý realizujeme. Ich priestory sa rozprestierajú na celkovej ploche 3 500 m² tovární, dielní a výstavných priestorov.

Text a Foto: www.udesign.es

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Cheval Blanc Paris

Hotel Cheval Blanc Paris s rozlohou 172 000 štvorcových metrov, ktorý zahŕňa 72 izieb a apartmánov…

ETR 250 Arlecchino

Interiéry vlaku ETR 250 „Arlecchino“ navrhli v roku 1960 hviezdny architekt Giò Ponti a dizajnér Giulio Minoletti…

2050 Coffee

2050 Coffee je minimalistická samoobslužná kaviareň v Kjóte, ktorej cieľom je zvýšiť povedomie o udržateľnosti…

The Arts Club Dubai

Interiér The Arts Club v Dubaji navrhlo milánske štúdio Dimorestudio a nachádza sa v ňom stála zbierka…