Interiér

Greg Natale

Mnohokrát ocenený austrálsky dizajnér Greg Natale je známy svojím majstrovským používaním vzorov a farieb a ich odvážnym uplatňovaním pri vytváraní prispôsobených, kultivovaných a sofistikovaných priestorov.

Jeho návrhy sa objavili v mnohých miestnych a medzinárodných publikáciách vrátane Architectural Digest, Harper’s Bazaar, The Wall Street Journal, Vanity Fair, Vogue Living a Belle Australia. Medzi mnohými oceneniami, ktoré má na svojom konte, je aj cena International Luxury Designer of the Year za rok 2016 na High Point Market v Severnej Karolíne a na miestnej úrovni Belle Interior Designer of the Year za roky 2011 a 2014.

Svoju vášeň pre vzory, línie a farby Greg rozšíril aj do iných dizajnérskych disciplín a svoju lásku ku geometrickým a organickým vzorom skúma pri tvorbe sérií kobercov, kobercov, tapiet, dlaždíc, nábytku a domácich potrieb. Spolupracoval s miestnymi a svetovými značkami, ako je popredná austrálska firma Designer Rugs, klasická francúzska nábytkárska značka Grange a talianski odborníci na dlaždice Bisazza, s ktorými predstavil kolekciu The Mosaico počas milánskeho týždňa dizajnu 2017. Medzi najnovšie projekty patrí rad nábytku s americkou spoločnosťou Kindel a nová kolekcia grécko-rímskych tapiet so spoločnosťou Signature Prints zo Sydney.

Text a Foto: www.gregnatale.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Cloud Kindergarten

Materská škola Cloud Kindergarten sa nachádza v štvrti LuxeLakes v Čcheng-tu vedľa parku Cloud Park, v blízkosti existujúcich vodných plôch.

Ovenecká 33 Praha

Architektonická kancelária Objektor Architekti nedávno dokončila rekonštrukciu otvoreného bytu Ovenecká 33 v Prahe.

Alecrim

Inšpirácia spoločnosti Alan Chu Arquitectura pre premenu domu Alecrim House pochádzala z túžby integrovať obytné domy s prírodným svetom.

Predajňa rýb

Architektonická kancelária Baranowitz & Goldberg Architects predstavila svoj návrh predajne rýb Yama v južnej štvrti Florentin v Tel Avive.

Kníhkupectvo

Dizajn kníhkupectva Shenzhen Zhongshuge navrhlas spoločnosť X+LIVING a je silne inšpirovaný imigračnou históriou mesta.

Hotel Goldene Rose

Trhovému námestiu v centre mesta Dinkelsbühl v Nemecku dominuje budova z 15. storočia, pôvodne hostinec, s výraznou žltou fasádou.