Interiér

Manhattan Suite Apartment

Eklektický, sofistikovaný, zrelý, klasický a moderný. To všetko sú slová, ktoré sa hodia na opis apartmánu Manhattan. Výrazné farby, tmavé drevené podlahy, štyri metre vysoké drevené stropy a funky štýl starej školy spolu vytvárajú inšpiratívne prostredie. Dizajnové riešenia obytného priestoru založené na princípoch jednoduchosti a symetrie odkazujú na neoklasicizmus. Umelecké diela nesú tému tvárí a dodávajú miestnosti farebné škvrny a zmyselnú náladu. Výrazná (a veľmi realistická) tapeta Cavalli v predsieni mení bežne nudné miesto na skutočne zaujímavý priestor.

Hlavná spálňa má odtiene baroka, najmä v tapetových paneloch po oboch stranách krbu a v kruhovom zrkadle, trochu secesie v závesnej mosadznej lampe a štyroch kreslách a zvyšok je čo najminimalistickejší, aby to celé fungovalo. Minimalisticko-barokový štýl sa prenáša aj do kúpeľne, kde pri okne stojí socha Venuše Milónskej v skutočnej veľkosti a hľadí dovnútra. Páči sa jej, čo vidí: voľne stojaca vaňa, malý okrúhly stolík na umiestnenie pohára so šampanským, jednoduchý, ale elegantný vešiak na uteráky a stolička s vínom, to všetko s výhľadom na nádherný výhľad na mesto. Detaily hovoria za všetko v tejto superlatívnej spálni.

UDesign je oceňovaná architektonická a interiérová spoločnosť, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti architektúry, interiérov, 3D vizualizácie, dizajnu nábytku na mieru a riadenia projektov. Vytvárajú priestory, ktoré vyvolávajú emócie. Milujú svoju prácu a s nadšením sa zapájajú do každého projektu, ktorý realizujeme. Ich priestory sa rozprestierajú na celkovej ploche 3 500 m² tovární, dielní a výstavných priestorov.

Text a Foto: www.udesign.es

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Nový Orient Express

Znovuzrodenie Orient Expressu je technologickou výzvou, ktorá spĺňa vedecké a technické kritériá, a zároveň je umeleckou a estetickou výzvou.

Annabel’s

Annabel’s je súkromný klub pre členov, ktorý sa nachádza v georgiánskom meštianskom dome na londýnskom námestí Berkeley Square.

Belmond Hiram Bingham

Vlak Hiram Bingham spoločnosti Belmond začal svoju činnosť v roku 2003 a sprevádza hostí v honosnom štýle vysoko v Andách.

Hotel Rome Edition

Hotel Rome Edition sídli v budove bývalej banky zo 40. rokov minulého storočia a nachádza sa pár blokov za námestím

Steakhouse Beefbar

Interiérové dizajnérske duo Humbert & Poyet vytvorilo opulentné prostredie pre milánsku pobočku špičkového steakhousu Beefbar.