Interiér

Manhattan Suite Apartment

Eklektický, sofistikovaný, zrelý, klasický a moderný. To všetko sú slová, ktoré sa hodia na opis apartmánu Manhattan. Výrazné farby, tmavé drevené podlahy, štyri metre vysoké drevené stropy a funky štýl starej školy spolu vytvárajú inšpiratívne prostredie. Dizajnové riešenia obytného priestoru založené na princípoch jednoduchosti a symetrie odkazujú na neoklasicizmus. Umelecké diela nesú tému tvárí a dodávajú miestnosti farebné škvrny a zmyselnú náladu. Výrazná (a veľmi realistická) tapeta Cavalli v predsieni mení bežne nudné miesto na skutočne zaujímavý priestor.

Hlavná spálňa má odtiene baroka, najmä v tapetových paneloch po oboch stranách krbu a v kruhovom zrkadle, trochu secesie v závesnej mosadznej lampe a štyroch kreslách a zvyšok je čo najminimalistickejší, aby to celé fungovalo. Minimalisticko-barokový štýl sa prenáša aj do kúpeľne, kde pri okne stojí socha Venuše Milónskej v skutočnej veľkosti a hľadí dovnútra. Páči sa jej, čo vidí: voľne stojaca vaňa, malý okrúhly stolík na umiestnenie pohára so šampanským, jednoduchý, ale elegantný vešiak na uteráky a stolička s vínom, to všetko s výhľadom na nádherný výhľad na mesto. Detaily hovoria za všetko v tejto superlatívnej spálni.

UDesign je oceňovaná architektonická a interiérová spoločnosť, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti architektúry, interiérov, 3D vizualizácie, dizajnu nábytku na mieru a riadenia projektov. Vytvárajú priestory, ktoré vyvolávajú emócie. Milujú svoju prácu a s nadšením sa zapájajú do každého projektu, ktorý realizujeme. Ich priestory sa rozprestierajú na celkovej ploche 3 500 m² tovární, dielní a výstavných priestorov.

Text a Foto: www.udesign.es

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Royal Scotsman

Royal Scotsman je úžasný vlak, ktorý vás vezme na nezabudnuteľnú cestu po Škótskej vysočine a umožní vám vidieť niektoré z najvýznamnejších

ICRAVE 53

V susedstve Múzea moderného umenia v New Yorku je umenie neodmysliteľnou súčasťou kulinárskeho zážitku aj v reštaurácii 53.

Dom pri zvonici

Pôvodný dom z 50-tych rokov si v minulosti postupne prešiel viacerými rekonštrukciami, vrátane nekoncepčnej prístavby a nadstavby.

Casa Fornasetti

Casa Fornasetti postavil koncom 19. storočia Barnabov starý otec Pietro Fornasetti, prvý dovozca písacích strojov.

Kitzig Interior Design

Kitzig Interior Design už viac ako 25 rokov úspešne realizuje projekty interiérového dizajnu a architektúry doma aj v zahraničí.