Interiér

Quattro Passi al Pescatore

Quattro Passi al Pescatore, jedinečná reštaurácia „pieds dans l’eau“ v Porto Cervo a referenčný bod pre milovníkov morských plodov, je autentickým vyjadrením Stredozemného mora.

Al Pescatore, ktorú pôvodne navrhol Jacques Couelle v 60. rokoch minulého storočia, bola prvou reštauráciou postavenou na pobreží Costa Smeralda. Po rekonštrukcii (máj 2022) táto kultová reštaurácia predstavuje svoj nový dizajn interiéru a ponúka autentický zážitok od aperitívu až po večeru a počas celého večera vo veľmi intímnej a súkromnej atmosfére s výhľadom na čarovný prístav. Reštaurácia ponúka sofistikované služby a elegantné dizajnové prvky s použitím jedinečných látok a materiálov.

Mimoriadny kulinársky zážitok medzi stredomorskými chuťami s menu navrhnutým v spolupráci s šéfkuchárom s dvoma michelinskými hviezdami Antoniom Mellinom z Ristorante Quattro Passi v Nerane v Neapole.

Text a Foto: alpescatoreportocervo.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Cloud Kindergarten

Materská škola Cloud Kindergarten sa nachádza v štvrti LuxeLakes v Čcheng-tu vedľa parku Cloud Park, v blízkosti existujúcich vodných plôch.

Ovenecká 33 Praha

Architektonická kancelária Objektor Architekti nedávno dokončila rekonštrukciu otvoreného bytu Ovenecká 33 v Prahe.

Alecrim

Inšpirácia spoločnosti Alan Chu Arquitectura pre premenu domu Alecrim House pochádzala z túžby integrovať obytné domy s prírodným svetom.

Predajňa rýb

Architektonická kancelária Baranowitz & Goldberg Architects predstavila svoj návrh predajne rýb Yama v južnej štvrti Florentin v Tel Avive.

Kníhkupectvo

Dizajn kníhkupectva Shenzhen Zhongshuge navrhlas spoločnosť X+LIVING a je silne inšpirovaný imigračnou históriou mesta.

Hotel Goldene Rose

Trhovému námestiu v centre mesta Dinkelsbühl v Nemecku dominuje budova z 15. storočia, pôvodne hostinec, s výraznou žltou fasádou.