Interiér

Rapt Studio

V snahe vytvoriť nové centrum viacerých značiek v Denveri v Colorade spoločnosť VF poverila štúdio Rapt, aby navrhlo priestor podporujúci ich spoločný cieľ. Projekt, v ktorom sa nachádzajú výkonné a strategické funkcie spoločnosti VF, ako aj značky, medzi ktoré patria The North Face, Smartwool, Jansport, Altra a Icebreaker, získal certifikát LEED Platinum a pripravil pôdu pre ďalšiu kapitolu v 120-ročnej histórii spoločnosti.

Spoločnosť VF Corporation je rozmanitý súbor globálnych značiek životného štýlu, ktoré sa riadia silným spoločným cieľom – podporovať aktívny a udržateľný životný štýl pre zlepšenie života ľudí a planéty.

Spoločnosť Rapt vychádzala z pevných základov silnej firemnej kultúry spoločnosti VF a navrhla priestor, ktorý umožní novú úroveň spolupráce a vzájomného obohacovania sa medzi značkami pri rozširovaní ich medzinárodného dosahu, pričom každá z nich si zachováva slobodu vyjadrovania svojej značky.

Text a Foto: raptstudio.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Royal Scotsman

Royal Scotsman je úžasný vlak, ktorý vás vezme na nezabudnuteľnú cestu po Škótskej vysočine a umožní vám vidieť niektoré z najvýznamnejších

ICRAVE 53

V susedstve Múzea moderného umenia v New Yorku je umenie neodmysliteľnou súčasťou kulinárskeho zážitku aj v reštaurácii 53.

Dom pri zvonici

Pôvodný dom z 50-tych rokov si v minulosti postupne prešiel viacerými rekonštrukciami, vrátane nekoncepčnej prístavby a nadstavby.

Casa Fornasetti

Casa Fornasetti postavil koncom 19. storočia Barnabov starý otec Pietro Fornasetti, prvý dovozca písacích strojov.

Kitzig Interior Design

Kitzig Interior Design už viac ako 25 rokov úspešne realizuje projekty interiérového dizajnu a architektúry doma aj v zahraničí.