Interiér

Richard Powers

Britský fotograf Richard Powers sa špecializuje na interiéry, architektúru a zastavané prostredie. Pracuje po celom svete, ale už niekoľko rokov pôsobí na juhu Francúzska.

Na začiatku svojej kariéry na voľnej nohe sa Powers zameral na prírodné prostredie a svoje zručnosti s fotoaparátom intenzívne rozvíjal v Austrálii, Ázii, Európe a Amerike. Po návrate do Londýna sa jeho pohľad upriamil na svet dizajnu, v ktorom sa rýchlo presadil vďaka zákazkám od dizajnérskych agentúr a časopisov o bývaní, ako je Elle Decoration.

Dnes jeho zoznam redakčných klientov zahŕňa americké a európske vydania časopisov Architectural Digest, Elle decor, WSJ, World of Interiors a Vogue Living a ďalšie kvalitné časopisy o dizajne. Spolupracuje tiež priamo s architektmi, interiérovými dizajnérmi, hotelmi a vydavateľstvami, ako sú Thames & Hudson, Rizzoli, Penguin a Octopus. S dvadsiatimi knihami a 25 rokmi skúseností je skutočnou autoritou vo svojom odbore, ktorá do svojej práce vnáša rovnaké množstvo nadšenia, zmyslu pre detail a zenového pokoja.

Text a Foto: www.richardpowersphoto.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Nový Orient Express

Znovuzrodenie Orient Expressu je technologickou výzvou, ktorá spĺňa vedecké a technické kritériá, a zároveň je umeleckou a estetickou výzvou.

Annabel’s

Annabel’s je súkromný klub pre členov, ktorý sa nachádza v georgiánskom meštianskom dome na londýnskom námestí Berkeley Square.

Belmond Hiram Bingham

Vlak Hiram Bingham spoločnosti Belmond začal svoju činnosť v roku 2003 a sprevádza hostí v honosnom štýle vysoko v Andách.

Hotel Rome Edition

Hotel Rome Edition sídli v budove bývalej banky zo 40. rokov minulého storočia a nachádza sa pár blokov za námestím