Interiér

Richard Powers

Britský fotograf Richard Powers sa špecializuje na interiéry, architektúru a zastavané prostredie. Pracuje po celom svete, ale už niekoľko rokov pôsobí na juhu Francúzska.

Na začiatku svojej kariéry na voľnej nohe sa Powers zameral na prírodné prostredie a svoje zručnosti s fotoaparátom intenzívne rozvíjal v Austrálii, Ázii, Európe a Amerike. Po návrate do Londýna sa jeho pohľad upriamil na svet dizajnu, v ktorom sa rýchlo presadil vďaka zákazkám od dizajnérskych agentúr a časopisov o bývaní, ako je Elle Decoration.

Dnes jeho zoznam redakčných klientov zahŕňa americké a európske vydania časopisov Architectural Digest, Elle decor, WSJ, World of Interiors a Vogue Living a ďalšie kvalitné časopisy o dizajne. Spolupracuje tiež priamo s architektmi, interiérovými dizajnérmi, hotelmi a vydavateľstvami, ako sú Thames & Hudson, Rizzoli, Penguin a Octopus. S dvadsiatimi knihami a 25 rokmi skúseností je skutočnou autoritou vo svojom odbore, ktorá do svojej práce vnáša rovnaké množstvo nadšenia, zmyslu pre detail a zenového pokoja.

Text a Foto: www.richardpowersphoto.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Royal Scotsman

Royal Scotsman je úžasný vlak, ktorý vás vezme na nezabudnuteľnú cestu po Škótskej vysočine a umožní vám vidieť niektoré z najvýznamnejších

ICRAVE 53

V susedstve Múzea moderného umenia v New Yorku je umenie neodmysliteľnou súčasťou kulinárskeho zážitku aj v reštaurácii 53.

Dom pri zvonici

Pôvodný dom z 50-tych rokov si v minulosti postupne prešiel viacerými rekonštrukciami, vrátane nekoncepčnej prístavby a nadstavby.

Casa Fornasetti

Casa Fornasetti postavil koncom 19. storočia Barnabov starý otec Pietro Fornasetti, prvý dovozca písacích strojov.

Kitzig Interior Design

Kitzig Interior Design už viac ako 25 rokov úspešne realizuje projekty interiérového dizajnu a architektúry doma aj v zahraničí.