Interiér

Rovos Rail Pride of Africa

Od svojho založenia v roku 1989 si spoločnosť Rovos Rail získala medzinárodnú povesť vďaka svojim prvotriednym cestovným zážitkom. V sérii na mieru šitých vlakových ciest trvajúcich od 48 hodín do 15 nocí spája Rovos Rail niektoré z najväčších destinácií kontinentu s rôznymi výletmi mimo vlaku.

Nastúpte do historických vozňov Pride of Africaobložených drevom a pohodlne sa usaďte, keď sa za oknami rozprestierajú najrozmanitejšie scenérie, aké si len viete predstaviť. S diskrétnou a priateľskou obsluhou, špičkovou kuchyňou a výberom najlepších juhoafrických vín sa Rovos Rail vracia do jednoduchších, elegantnejších čias, ktoré zahŕňajú nadčasový pôvab a vysokú romantiku afrického objavovania.

Nádherne prestavané vlaky, ktoré môžu byť ťahané dieselovými alebo elektrickými lokomotívami, prepravia maximálne 72 cestujúcich v 36 skvele vybavených apartmánoch a sú k dispozícii aj na prenájom

Text a Foto: rovos.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Predajňa Bottega Veneta

Bottega Veneta predstavuje svoju novú parížsku vlajkovú predajňu, prvú, ktorú navrhol kreatívny riaditeľ značky Matthieu Blazy.

Cloud Kindergarten

Materská škola Cloud Kindergarten sa nachádza v štvrti LuxeLakes v Čcheng-tu vedľa parku Cloud Park, v blízkosti existujúcich vodných plôch.

Ovenecká 33 Praha

Architektonická kancelária Objektor Architekti nedávno dokončila rekonštrukciu otvoreného bytu Ovenecká 33 v Prahe.

Alecrim

Inšpirácia spoločnosti Alan Chu Arquitectura pre premenu domu Alecrim House pochádzala z túžby integrovať obytné domy s prírodným svetom.

Predajňa rýb

Architektonická kancelária Baranowitz & Goldberg Architects predstavila svoj návrh predajne rýb Yama v južnej štvrti Florentin v Tel Avive.

Kníhkupectvo

Dizajn kníhkupectva Shenzhen Zhongshuge navrhlas spoločnosť X+LIVING a je silne inšpirovaný imigračnou históriou mesta.