Móda

Lucky Spring

Van Cleef & Arpels každoročne oslavuje príchod jari, ktorá so sebou prináša nový začiatok. Kolekcia Lucky Spring® stelesňuje poetický svet domu a jeho pozitívnu víziu života tým, že spája dve obľúbené témy domu: prírodu a šťastie.

Prostredníctvom púčikov konvaliniek, lienok a kvetov sliviek ponúka táto kolekcia šperkov obraz jari, ktorý je čistý a elegantný zároveň. Vďaka žiarivej palete ružového zlata, bielej perlete, onyxu a karneolu sa na týchto šperkoch objavujú jemné motívy, ktoré vytvárajú trblietavé bukolické scenérie.

Každý prvok bol počas procesu tvorby trpezlivo zvažovaný a navrhovaný tak, aby vyjadroval posolstvá Maison o šťastí a radosti. Výtvory sú presiaknuté poéziou a spájajú jemné kvetinové a zvieracie motívy s leskom ozdobných kameňov, aby vyjadrili pôvab prebúdzajúcej sa prírody.

Text a Foto: www.vancleefarpels.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Heimstone Public Pool

Avantgardný maloobchodný zážitok privíta zákazníkov v bazéne, kde si môžu prezrieť oblečenie parížskej módnej značky Heimstone.

Dior Jeseň Zima 2023

Línia Dior na jeseň-zimu 2023-2024 – je pre kreatívnu riaditeľku Mariu Graciu Chiuri prostriedkom, ako stále skúmať históriu

Graffeo Cravatte

Všetko sa začalo v roku 1995, keď sa Giuseppe Graffeo rozhodol propagovať svoje vlastné výrobky namiesto výrobkov iných

Beate Karlsson

Karlsson vytvára sny a nočné mory hmatateľné a (ne)nositeľné, vrátane jej prstových čižiem, z ktorých kvapká zelený sliz.