Móda

Ralph Lauren – Jar 2023

Po veľmi, veľmi dlhom mesiaci prehliadok v New Yorku, Londýne, Miláne a Paríži by ste si mohli myslieť, že posledná vec, ktorú by módna verejnosť chcela robiť, je zúčastniť sa v polovici októbra na ďalšom móle. A asi máte pravdu. Ale prehliadka Ralph Lauren Spring 2023 v Kalifornii, ktorú značka presne nazvala „špeciálnym módnym zážitkom“, bola skôr odmenou ako povinnosťou.

Na vôbec prvej prehliadke značky Ralph Lauren na západnom pobreží sa nešetrilo a každý detail bol ako malá lahôdka: Mila Kunis a Ashton Kutcher sa bozkávali s Johnom Legendom, Diane Keaton si porovnávala oblečenie s Chrisom Pineom a tesne pred začiatkom prehliadky sa Jennifer Lopez (nedávna svadobná klientka) a Ben Affleck vtesnali medzi Keaton a Jessicu Chastain v prvom rade.

Prehliadka sa začala denným oblečením inšpirovaným juhozápadom v štýle najpohodovejších drsných kovbojských čižiem a strieborných opaskov a šperkov, ľahko prepychovým plátenným krajčírstvom a ľahkými úpletmi – to všetko vyzerá v južnej Kalifornii veľmi dobre. Jemne námornícke kúsky v červenej, námorníckej a bielej farbe tvorili ležérne elegantnú sekciu „prímorského pôvabu“.

Text a Foto: fashionista.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Dolce&Gabbana Jar Leto 2024

Oblečenie, ktoré sa elegantne pohybuje medzi elegantnými siluetami, nadčasovou eleganciou 60. rokov a nezameniteľným podpisom Dolce&Gabbana.

Prada Jar Leto 2024

Kolekcia Prada jar/leto 2024 ponúka absolútnu slobodu tela vyjadrenú v ľahkých šatách zo splývavých látok, ktoré spochybňujú jazyk

FashionTech

Čo chýba móde? Podľa holandskej módnej návrhárky a inovátorky Anouk Wipprecht „mikrokontroléry“, pracuje totiž v oblasti „FashionTech“.

Blue Book 2023

Spoločnosť Tiffany & Co. oznámila debut Blue Book 2023: Out of the Blue, najnovšiu kolekciu vysoko hodnotných

Jean Paul Gaultier

Vystúpenie hosťujúceho návrhára Julien Dossena v dome Jeana Paula Gaultiera sa stalo vrcholom týždňa módy.

Chanel Cruise 2023/24

Nedávne otvorenie najväčšieho obchodu značky Chanel v USA pripravili pôdu pre letnú kolekciu s hollywoodskou tematikou.