Móda

Suzanne Kalan

V rýchlo sa vyvíjajúcom módnom priemysle trendy prichádzajú a odchádzajú. Buď budete držať krok s trendmi, alebo si vytvoríte vlastnú cestu. V tomto prípade si Suzanne a Patile úspešne vytvorili vlastnú cestu. Stali sa priekopníkmi v odvetví jemných šperkov a naďalej vytvárajú inovatívne návrhy, ktoré žijú aj mimo akýchkoľvek trendov. Ich moderné návrhy sú pripravené na to, aby ich mohli nosiť dnes, vaše budúce ja aj budúce generácie.

Suzanne už viac ako 30 rokov navrhuje šperky, ktoré sú zároveň prelomové a nadčasové. Spoluprácou so svojou dcérou premieňa fyzické kúsky na spomienky. Tieto spomienky bude jedného dňa nosiť jej dcéra a potom jej vnučka. Každý šperk bude rozprávať príbeh, ktorý bude žiť po generácie, a to nielen v jej vlastnej rodine, ale aj v rodinách na celom svete, po celé nasledujúce roky.

Spoločnosť SUZANNE KALAN® sídli v Kalifornii a všetky šperky si vyrába sama. Šperky sú celosvetovo široko dostupné na webových stránkach a v obchodoch po celom svete. Medzi maloobchodných partnerov patria Net-A-Porter, Neiman Marcus, Bergdorf Goodman, Bloomingdales, Goop, ako aj medzinárodní predajcovia, napríklad Harrods, TSUM, Bloomingdales Dubai, My Theresa, Holt Renfrew, Dover Street Market, Liberty London a Lane Crawford.

Text a Foto: suzannekalan.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

FashionTech

Čo chýba móde? Podľa holandskej módnej návrhárky a inovátorky Anouk Wipprecht „mikrokontroléry“, pracuje totiž v oblasti „FashionTech“.

Blue Book 2023

Spoločnosť Tiffany & Co. oznámila debut Blue Book 2023: Out of the Blue, najnovšiu kolekciu vysoko hodnotných

Jean Paul Gaultier

Vystúpenie hosťujúceho návrhára Julien Dossena v dome Jeana Paula Gaultiera sa stalo vrcholom týždňa módy.

Chanel Cruise 2023/24

Nedávne otvorenie najväčšieho obchodu značky Chanel v USA pripravili pôdu pre letnú kolekciu s hollywoodskou tematikou.

Ryunosuke Okazaki

Ryunosukeho osobitý štýl vychádza z jeho nebojácneho spojenia futuristickej estetiky a architektonickej zručnosti.