Interiér

Tangier Apartment

Tento ocenený dom Maison Lumière sa nachádza v novom mestskom prístave v Tangeri – Tanja Marina Bay. Získal 5-hviezdičkové ocenenie za interiérový dizajn v súťaži African Property Awards (2020-2021) a bude sa uchádzať o titul „Najlepší na svete“. Tento rozprávkový rohový apartmán začal svoj život ako dva samostatné apartmány, jeden s výhľadom na pobrežie Tangeru a druhý s výhľadom na more. Spoločnosť UDesign oba byty vypratala, odstránila dvere, steny a podlahy a kompletne ich prepracovala a prestavala, pričom ich spojila a vytvorila tak nádherný veľký obytný priestor.

Svetlý a priestranný dokončený apartmán má 3 spálne, dve hosťovské izby a rozsiahlu hlavnú spálňu, ktorá by mohla konkurovať akémukoľvek apartmánu v 5-hviezdičkovom hoteli. Dekor je plný marockých odkazov vyjadrených vo veľmi modernom štýle. Umenie na obrázku vpravo je vytvorené z obrázkov vrchov taginov, osvetlenie spálne je moderným poňatím tradičného marockého štýlu, ale nič z toho nie je prehnané, Tom Dixon, Vibia a ďalšie medzinárodné značky tiež zaujímajú významné miesto v tomto eklektickom byte.

UDesign je oceňovaná architektonická a interiérová spoločnosť, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti architektúry, interiérov, 3D vizualizácie, dizajnu nábytku na mieru a riadenia projektov. Vytvárajú priestory, ktoré vyvolávajú emócie. Milujú svoju prácu a s nadšením sa zapájajú do každého projektu, ktorý realizujeme. Ich priestory sa rozprestierajú na celkovej ploche 3 500 m² tovární, dielní a výstavných priestorov.

Text a Foto: www.udesign.es

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Royal Scotsman

Royal Scotsman je úžasný vlak, ktorý vás vezme na nezabudnuteľnú cestu po Škótskej vysočine a umožní vám vidieť niektoré z najvýznamnejších

ICRAVE 53

V susedstve Múzea moderného umenia v New Yorku je umenie neodmysliteľnou súčasťou kulinárskeho zážitku aj v reštaurácii 53.

Dom pri zvonici

Pôvodný dom z 50-tych rokov si v minulosti postupne prešiel viacerými rekonštrukciami, vrátane nekoncepčnej prístavby a nadstavby.

Casa Fornasetti

Casa Fornasetti postavil koncom 19. storočia Barnabov starý otec Pietro Fornasetti, prvý dovozca písacích strojov.

Kitzig Interior Design

Kitzig Interior Design už viac ako 25 rokov úspešne realizuje projekty interiérového dizajnu a architektúry doma aj v zahraničí.