Technika

Acapella Audio Arts

Pre každého, kto sa o High End skutočne zaujíma, je pravdou, že ani to najlepšie vybavenie nedokáže zopakovať živý dojem. Týmto údajným faktom by však, aj keď možno nie úplne, ale prinajmenšom vážne otriasla návšteva Audio Fóra v nemeckom Duisburgu, showroomu Acapella Audio Arts.

Hermann Winters a Alfred Rudolph, ktorí sa zoznámili v roku 1972, prirodzene prostredníctvom témy Hi-fi a hudba. Hermann Winters už od školských čias viedol spoločnosť Hifi-Elektroakustik a Alfred Rudolph svoju spoločnosť ARAkustik. Spoločné hi-fi štúdio Audio Forum otvorili 4. septembra 1976. Ich živnostenský list má ešte skorší dátum, ale obaja za dátum založenia spoločnosti považujú otvorenie štúdia na Koloniestraße 203 v Duisburgu.

Všetky reproduktory sú s láskou ručne vyrábané v manufaktúre a slúžia ako vyslanci cieľa, ktorým je zhmotnenie hudby pre človeka. Vznikajú z čistej lásky k hudbe, harmonicky komponované do syntézy umenia, stelesňujú jedinečnú kombináciu dizajnu, funkcie a technológie.

Text a Foto: www.acapella.de

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Chronoswiss Delphis

Spoločnosť Chronoswiss uviedla drahú limitovanú edíciu hodiniek Chronoswiss Delphis Oracle začiatkom roka 2023.

Richard Mille RM 07-01

Richard Mille uvádza tri nové hodinky z farebnej keramiky, ktoré zobrazujú talianske umelecké a architektonické hnutie Memphis Design.

Aston Martin DB5

Po šiestich desaťročiach je Aston Martin DB5 naďalej jedným z najikonickejších a najrozpoznateľnejších automobilov na svete.

Rudis Sylva RS23

Hodinky Rudis Sylva Harmonious Oscillator RS 23 sú k dispozícii v limitovanej edícii 8 kusov v titánovej farbe a 8 kusov

QUAD Revela

Séria QUAD Revela je nová pozoruhodná séria reproduktorov od spoločnosti QUAD – tvorcov „The Closest Approach To The

Solar Airship One

Spoločnosť Euro Airship vyvíja vzducholoď Solar Airship One, ktorá plánuje obletieť viac ako 25 krajín počas 20 dní