Technika

AVI-8

Najlepší inžinieri, vedci, konštruktéri a piloti sa v priebehu rokov spojili, aby vyrobili špičkové stroje, ktoré boli navrhnuté na kľúčový účel obrany krajiny. Na základe absolútne najlepších materiálov a zdrojov vznikol v priebehu rokov rad ikonických lietadiel, ktoré slúžia ako etalón pokroku človeka na oblohe. Kolekcia hodiniek AVI-8 sa snaží vzdať poctu lietadlám aj nevypovedanému príbehu letcov, ktorí sa venovali v kokpite aj mimo neho, aby tieto neuveriteľné stroje uviedli do života.

Namiesto toho, aby v AVI-8 vytvorili ďalšie pilotné hodinky, rozhodli sa hlbšie nahliadnuť do tvaru a formy lietadla a vyrozprávať niektoré z neuveriteľných príbehov, ktoré stoja za letectvom, a pomôcť tak vyzdvihnúť značku. Víziou je vyrábať hodinky, ktoré sú funkčné a zároveň príjemné na nosenie a ktoré zároveň rozprávajú príbeh človeka aj stroja. AVI-8 má ambíciu stať sa jednou z najuznávanejších značiek hodiniek na svete tým, že budeme poskytovať bezkonkurenčnú dokonalosť v oblasti dizajnu / špecifikácií / hodnoty na stále konkurenčnom trhu. Predstavovať hodinky, ktoré sú nadčasové, ale vždy relevantné pri pripomínaní hrdinstva mnohých ľudí, ktorí sa podieľali na kapitolách letectva. Budovať komunitu fanúšikov a nadšencov hodiniek AVI-8 na celom svete a osvetľovať dôležité a zaujímavé aspekty histórie letectva.

Text a Foto: avi-8.co.uk

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Ararkis Sandstorm

Ararkis Sandstorm sa chce stať najrýchlejším elektrickým hyperautom na svete, ktorý dosiahne rýchlosť 100 km/h len za

Sonus faber

Suprema je doteraz najambicióznejším projektom spoločnosti Sonus faber a odráža vrchol zvukového inžinierstva.

Koenigsegg Jesko Absolut 

Koenigsegg Jesko Absolut poháňa motor V8 s výkonom 1600 koní s dvoma turbodúchadlami a najľahším kľukovým hriadeľom V8 na svete.