Technika

Breguet Classique Quantième Perpétuel 7327

Spoločnosť Breguet rozšírila svoju kolekciu Classique o dvojicu nových hodiniek s večným kalendárom v masívnom zlatom puzdre ako svoju poslednú novinku na rok 2023. Dvojica nových hodiniek Breguet Classique Quantième Perpétuel 7327, ponúkaných v bielom alebo ružovom zlate a spárovaných s elegantnými striebornými gilošovanými ciferníkmi, ponúka rafinovaný a tradičný pohľad na jednu z najviac cenených hodiniek s komplikáciami.

K dispozícii sú buď v 18-karátovom ružovom zlate ako ref. 7327BR/11/9VU alebo v 18-karátovom bielom zlate ako ref. 7327BB/11/9VU, obe verzie nových hodiniek Breguet Classique Quantième Perpétuel 7327 majú rovnaké okrúhle puzdro s priemerom 39 mm a hrúbkou 9,13 mm, s tenkým lešteným rámčekom a charakteristickým textúrovaným pásikom s kužeľovým okrajom pozdĺž boku puzdra kolekcie. Zafírové sklíčka sú umiestnené na strane ciferníka aj na jeho zacvakávacom zadnom kryte, zatiaľ čo prístup k strojčeku umožňuje signovaná korunka naťahovania na 3. hodine spolu so sériou malých tlačidiel, ktoré sú mierne zapustené do boku puzdra.

Hoci dvojica nových hodiniek môže byť vyrobená z rôznych odtieňov 18-karátového zlata, obe verzie hodiniek stoja úplne rovnako 80 200 USD. Aj keď je tak cena nového modelu Breguet 7327 viac ako štvornásobne vyššia, než si značka účtuje za štandardný model z kolekcie Classique, ktorý je určený len na meranie času, je dôležité pripomenúť, že hovoríme o večnom kalendári od jedného z najstarších a najuznávanejších výrobcov luxusných hodiniek na celom svete.

Text a Foto: www.breguet.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Oswalds Mill Audio

Oswalds Mill Audio (OMA) je americká lifestylová spoločnosť, ktorá navrhuje a vyrába špičkové audio zariadenia pre domácnosť.

A for Ara

Ara znamená oltár, cieľom reproduktorov je podporiť oddanosť: aktívne počúvanie, pri ktorom sa celým svojím ja oddávame zvuku.

Airbus Bird of Prey

„Bird of Prey“ spoločnosti Airbus poskytuje pohľad na to, ako by mohlo vyzerať budúce regionálne lietadlo.