Technika

Breguet Classique Quantième Perpétuel 7327

Spoločnosť Breguet rozšírila svoju kolekciu Classique o dvojicu nových hodiniek s večným kalendárom v masívnom zlatom puzdre ako svoju poslednú novinku na rok 2023. Dvojica nových hodiniek Breguet Classique Quantième Perpétuel 7327, ponúkaných v bielom alebo ružovom zlate a spárovaných s elegantnými striebornými gilošovanými ciferníkmi, ponúka rafinovaný a tradičný pohľad na jednu z najviac cenených hodiniek s komplikáciami.

K dispozícii sú buď v 18-karátovom ružovom zlate ako ref. 7327BR/11/9VU alebo v 18-karátovom bielom zlate ako ref. 7327BB/11/9VU, obe verzie nových hodiniek Breguet Classique Quantième Perpétuel 7327 majú rovnaké okrúhle puzdro s priemerom 39 mm a hrúbkou 9,13 mm, s tenkým lešteným rámčekom a charakteristickým textúrovaným pásikom s kužeľovým okrajom pozdĺž boku puzdra kolekcie. Zafírové sklíčka sú umiestnené na strane ciferníka aj na jeho zacvakávacom zadnom kryte, zatiaľ čo prístup k strojčeku umožňuje signovaná korunka naťahovania na 3. hodine spolu so sériou malých tlačidiel, ktoré sú mierne zapustené do boku puzdra.

Hoci dvojica nových hodiniek môže byť vyrobená z rôznych odtieňov 18-karátového zlata, obe verzie hodiniek stoja úplne rovnako 80 200 USD. Aj keď je tak cena nového modelu Breguet 7327 viac ako štvornásobne vyššia, než si značka účtuje za štandardný model z kolekcie Classique, ktorý je určený len na meranie času, je dôležité pripomenúť, že hovoríme o večnom kalendári od jedného z najstarších a najuznávanejších výrobcov luxusných hodiniek na celom svete.

Text a Foto: www.breguet.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Megajachta Colossea

Projekt Pierpaola Lazzariniho – megajachta Colossea s dĺžkou 204 metrov je mobilná plávajúca dokovacia stanica pre odpojiteľnú vzducholoď.

Pininfarina Enigma GT

Počas medzinárodného autosalónu Ženeva 2024 predstavuje spoločnosť Pininfarina svoj nový koncept vozidla Enigma GT na vodíkový pohon.

Rado Anatom Automatic

Hodinky Rado Anatom Automatic poháňané strojčekom Rado R766 ponúkajú presné meranie času a eleganciu bez námahy.

BMW i5 Flow NOSTOKANA

BMW Group predstavuje na veľtrhu umenia Frieze Los Angeles spojenie umenia a inovácií v podobe BMW i5 Flow NOSTOKANA.