Technika

Breguet Classique Quantième Perpétuel 7327

Spoločnosť Breguet rozšírila svoju kolekciu Classique o dvojicu nových hodiniek s večným kalendárom v masívnom zlatom puzdre ako svoju poslednú novinku na rok 2023. Dvojica nových hodiniek Breguet Classique Quantième Perpétuel 7327, ponúkaných v bielom alebo ružovom zlate a spárovaných s elegantnými striebornými gilošovanými ciferníkmi, ponúka rafinovaný a tradičný pohľad na jednu z najviac cenených hodiniek s komplikáciami.

K dispozícii sú buď v 18-karátovom ružovom zlate ako ref. 7327BR/11/9VU alebo v 18-karátovom bielom zlate ako ref. 7327BB/11/9VU, obe verzie nových hodiniek Breguet Classique Quantième Perpétuel 7327 majú rovnaké okrúhle puzdro s priemerom 39 mm a hrúbkou 9,13 mm, s tenkým lešteným rámčekom a charakteristickým textúrovaným pásikom s kužeľovým okrajom pozdĺž boku puzdra kolekcie. Zafírové sklíčka sú umiestnené na strane ciferníka aj na jeho zacvakávacom zadnom kryte, zatiaľ čo prístup k strojčeku umožňuje signovaná korunka naťahovania na 3. hodine spolu so sériou malých tlačidiel, ktoré sú mierne zapustené do boku puzdra.

Hoci dvojica nových hodiniek môže byť vyrobená z rôznych odtieňov 18-karátového zlata, obe verzie hodiniek stoja úplne rovnako 80 200 USD. Aj keď je tak cena nového modelu Breguet 7327 viac ako štvornásobne vyššia, než si značka účtuje za štandardný model z kolekcie Classique, ktorý je určený len na meranie času, je dôležité pripomenúť, že hovoríme o večnom kalendári od jedného z najstarších a najuznávanejších výrobcov luxusných hodiniek na celom svete.

Text a Foto: www.breguet.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Cupra DarkRebel

Koncept CUPRA DarkRebel získal ocenenie Red Dot: Najvyššie ocenenie v súťaži Best of the Best získal vďaka svojmu

Auto Union Type 52

Audi postavilo Auto Union Typ 52 a v polovici júla 2024 ho prvýkrát predstavilo na Festivale rýchlosti v Goodwoode v Anglicku.

Audi A5 Avant 2025

Audi otvára ďalšiu kapitolu svojej úspešnej histórie v segmente strednej triedy novým modelovým radom A5.

Mr Jones Watches

Mr Jones Watches je malá, umelecká, londýnska mini značka, ktorá vyrába svoj vlastný rad hodiniek už viac