Technika

Ducati Diavel V4

Svalnatý, športový, prehnaný a elegantný zároveň, schopný upútať pozornosť v akomkoľvek kontexte, Diavel V4 syntetizuje zdanlivo protichodné technické, dynamické a štylistické vlastnosti, ako sú vlastnosti športových naháčov a muscle cruiserov. Vzrušujúce výkony motora V4 Granturismo sa spájajú s prekvapujúcou agilitou a dynamikou pre takýto motocykel.

Motor V4 Granturismo sa dostáva do centra pozornosti nášho svalnatého motocykla a umožňuje mu naplno prejaviť svoju osobnosť. Štvorvalcový motor Ducati zaručuje vysoký výkon v kombinácii s plynulosťou a pravidelnosťou v každých otáčkach. Nový podvozok sa ideálne spája s tým, čo bolo vždy silnou stránkou modelu Diavel, ako je charakteristická jazdná pozícia a komfort pri jazde na stredných trasách. Okrem toho sa vďaka výraznému zníženiu hmotnosti citeľne zlepšila ovládateľnosť a agilita.

Nadšenci, ktorí chcú zvýšiť turistické schopnosti svojho Diavela V4, nájdu v katalógu Ducati Performance mnoho možností, počnúc polotuhými kuframi s celkovým objemom 48 litrov, na ktoré je Diavel V4 pripravený (nie sú potrebné rámy), ktoré spolu s opierkou spolujazdca a turistickým plexi umožňujú pohodlné výlety aj so spolujazdcom.

Športovejšiu stránku modelu Diavel V4 na druhej strane umocňuje tlmič výfuku s krytom a štyrmi titánovými koncovkami. Billetové diely, karbónové diely, suchá spojka (len na pretekárske použitie), kované kolesá a brzdové strmene v červenej alebo čiernej farbe ďalej rozširujú možnosti prispôsobenia nového modelu Diavel V4.

Text a Foto: www.ducati.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Boenicke Audio

Cieľom a najhlbším želaním spoločnosti Boenicke Audio je vymýšľať, navrhovať, vyrábať a predávať produkty, ktoré sú iné.

Oswalds Mill Audio

Oswalds Mill Audio (OMA) je americká lifestylová spoločnosť, ktorá navrhuje a vyrába špičkové audio zariadenia pre domácnosť.