Technika

Linear Series 1

Luxusný švajčiarsky výrobca hodiniek Hautlence pôvodne debutoval v roku 2004, ale v posledných rokoch sa odmlčal. Spoločnosť Hautlence, ktorú vlastnia tí istí ľudia ako spoločnosť H. Moser & Cie. v Schaffhausene, v skutočnosti nikdy nezanikla a dnes sa opäť objavuje s novým vzhľadom a novým vedením.

Značka je teraz pod vedením hodinára (oproti obchodníkovi) a toto rozhodnutie má pre značku, ako je táto, veľký zmysel. Pán Samuel Hoffman bol vymenovaný za vedúceho značky začiatkom roka 2022.

Model Linear Series 1 má strojček, ktorý sa nepochybne dostane do budúcich hodiniek Hautlence, známy ako kaliber D50. Strojček je vyrobený v spolupráci so ženevskou spoločnosťou Aghenor a kombinuje výrazné zobrazenie času s automatickým naťahovaním a systémom regulácie na báze lietajúceho tourbillonu.

Model Linear Series 1, ktorý je plný prvenstiev, predstavuje začiatok ďalšej kapitoly v histórii spoločnosti HAUTLENCE. Predstavuje vynovené ikonické puzdro v tvare televízora s integrovaným gumovým remienkom, úplne nový lineárny prístup k meraniu času a vlastný strojček. Skutočná show, ktorá sa odohráva priamo pred vašimi očami.

Text a Foto: www.hautlence.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Mr Jones Watches

Mr Jones Watches je malá, umelecká, londýnska mini značka, ktorá vyrába svoj vlastný rad hodiniek už viac