Technika

Linear Series 1

Luxusný švajčiarsky výrobca hodiniek Hautlence pôvodne debutoval v roku 2004, ale v posledných rokoch sa odmlčal. Spoločnosť Hautlence, ktorú vlastnia tí istí ľudia ako spoločnosť H. Moser & Cie. v Schaffhausene, v skutočnosti nikdy nezanikla a dnes sa opäť objavuje s novým vzhľadom a novým vedením.

Značka je teraz pod vedením hodinára (oproti obchodníkovi) a toto rozhodnutie má pre značku, ako je táto, veľký zmysel. Pán Samuel Hoffman bol vymenovaný za vedúceho značky začiatkom roka 2022.

Model Linear Series 1 má strojček, ktorý sa nepochybne dostane do budúcich hodiniek Hautlence, známy ako kaliber D50. Strojček je vyrobený v spolupráci so ženevskou spoločnosťou Aghenor a kombinuje výrazné zobrazenie času s automatickým naťahovaním a systémom regulácie na báze lietajúceho tourbillonu.

Model Linear Series 1, ktorý je plný prvenstiev, predstavuje začiatok ďalšej kapitoly v histórii spoločnosti HAUTLENCE. Predstavuje vynovené ikonické puzdro v tvare televízora s integrovaným gumovým remienkom, úplne nový lineárny prístup k meraniu času a vlastný strojček. Skutočná show, ktorá sa odohráva priamo pred vašimi očami.

Text a Foto: www.hautlence.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Chronoswiss Delphis

Spoločnosť Chronoswiss uviedla drahú limitovanú edíciu hodiniek Chronoswiss Delphis Oracle začiatkom roka 2023.

Richard Mille RM 07-01

Richard Mille uvádza tri nové hodinky z farebnej keramiky, ktoré zobrazujú talianske umelecké a architektonické hnutie Memphis Design.

Aston Martin DB5

Po šiestich desaťročiach je Aston Martin DB5 naďalej jedným z najikonickejších a najrozpoznateľnejších automobilov na svete.

Rudis Sylva RS23

Hodinky Rudis Sylva Harmonious Oscillator RS 23 sú k dispozícii v limitovanej edícii 8 kusov v titánovej farbe a 8 kusov

QUAD Revela

Séria QUAD Revela je nová pozoruhodná séria reproduktorov od spoločnosti QUAD – tvorcov „The Closest Approach To The

Solar Airship One

Spoločnosť Euro Airship vyvíja vzducholoď Solar Airship One, ktorá plánuje obletieť viac ako 25 krajín počas 20 dní