Technika

Maserati MC20

Maserati MC20 Cielo je navrhnutý tak, aby vzrušoval zmysly v každom detaile a poskytoval bezkonkurenčný zážitok. S nekompromisným výkonom je čas vychutnať si dualitu dvoch svetov; vidieť viac, keď je strecha zatiahnutá, a užívať si rovnaké zrýchlenie, výkon a jazdnú dynamiku ako jeho dvojča – MC20 Coupe – keď je zatiahnutá.

Oceánske odtiene inšpirované morom a nepokojnou energiou pod vlnami sú zachytené v novej fascinujúcej farbe dostupnej exkluzívne pre Maserati MC20 Cielo: Acquamarina. Keďže odráža oblohu a more, ktoré sa mihotajú a menia v pohybe, je vždy nepokojná, vždy v pohybe vpred.

Farba pôsobí v úplnej harmónii so zmyselnosťou vyrezávaného kovu naznačujúcou silu a adrenalín, ktoré sa skrývajú pod jeho úchvatnou formou.

Dramatický efekt sa nezastaví, ani keď MC20 Cielo stojí na mieste. Hoci zostáva spyderom v najčistejšom zmysle slova, dvere sa pri otváraní posúvajú smerom nahor a von k nebu. Bez toho, aby sa znížila hmotnosť alebo výkon, je každý príchod udalosťou.

Text a Foto: www.maserati.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Triumph Rocket 3 Storm

Motocykel Triumph Rocket 3 Storm vôbec nepotrebuje existovať. Ale svet je vďaka nemu zábavnejší a zaujímavejší.

Bugatti Tourbillon

Nové Bugatti Tourbillon s výkonom 1 775 koní – úplne nový nástupca modelu Chiron pomenovaný podľa…

Fiat Grande Panda

Fiat Grande Panda je skôr prírastkom do rodiny než náhradou za súčasnú Pandu, ktorá bude v ponuke do

Aston Martin DBX707

Ústredným prvkom nového modelu Aston Martin DBX707 je komplexná modernizácia interiéru a nová výrazná architektúra kabíny.