Technika

Maserati MC20

Maserati MC20 Cielo je navrhnutý tak, aby vzrušoval zmysly v každom detaile a poskytoval bezkonkurenčný zážitok. S nekompromisným výkonom je čas vychutnať si dualitu dvoch svetov; vidieť viac, keď je strecha zatiahnutá, a užívať si rovnaké zrýchlenie, výkon a jazdnú dynamiku ako jeho dvojča – MC20 Coupe – keď je zatiahnutá.

Oceánske odtiene inšpirované morom a nepokojnou energiou pod vlnami sú zachytené v novej fascinujúcej farbe dostupnej exkluzívne pre Maserati MC20 Cielo: Acquamarina. Keďže odráža oblohu a more, ktoré sa mihotajú a menia v pohybe, je vždy nepokojná, vždy v pohybe vpred.

Farba pôsobí v úplnej harmónii so zmyselnosťou vyrezávaného kovu naznačujúcou silu a adrenalín, ktoré sa skrývajú pod jeho úchvatnou formou.

Dramatický efekt sa nezastaví, ani keď MC20 Cielo stojí na mieste. Hoci zostáva spyderom v najčistejšom zmysle slova, dvere sa pri otváraní posúvajú smerom nahor a von k nebu. Bez toho, aby sa znížila hmotnosť alebo výkon, je každý príchod udalosťou.

Text a Foto: www.maserati.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Solar Airship One

Spoločnosť Euro Airship vyvíja vzducholoď Solar Airship One, ktorá plánuje obletieť viac ako 25 krajín počas 20 dní

IWC Big Pilot’s Watch

Hodinky Big Pilot’s Watch od spoločnosti IWC Schaffhausen a trieda G od spoločnosti Mercedes-Benz majú podobnú históriu.

Alfa Romeo 33 Stradale

Štúdia Concept CLA Class predstavená na autosalóne IAA Mobility 2023 v nemeckom Mníchove bude vstupnou bránou do sveta

MB&F M.A.D.1 GREEN

V roku 2021 vytvoril zakladateľ MB&F Maximilian Büsser novú značku M.A.D.Editions ako poďakovanie priateľom a rodine MB&F.

Concept CLA Class

Štúdia Concept CLA Class predstavená na autosalóne IAA Mobility 2023 v nemeckom Mníchove bude vstupnou bránou do sveta

ARNOLD & SON DSTB 42

Pri príležitosti Ženevských dní hodiniek 2023 vydáva švajčiarska značka Arnold & Son aktualizovanú verziu hodiniek DSTB-Dial-Side