Technika

MB&F HM8 Mark 2

Model HM8 Mark 2 využíva všetko, čo si fanúšikovia MB&F za posledných viac ako 10 rokov obľúbili na tejto automobilovej sérii, a je technickejší, čitateľnejší, sexi a jednoduchší na nosenie. Ale viac než to je pripomienkou toho, že nech ste v živote kdekoľvek, nikdy nie je neskoro ísť za svojimi snami.

Nielen dizajnové kódy týchto hodiniek našli svoju inšpiráciu vo svete automobilov, ale aj konštrukcia. Ten inžiniersky titul predsa nebol pre Maximiliana zbytočný! Modely HM5 a HM8 Mark 2 sú postavené z nezávislého vodotesného šasi, ku ktorému sú pridané panely tela hodiniek, zatiaľ čo modely HMX a HM8 uprednostnili monoblokovú konštrukciu.

V prípade nového modelu HM8 Mark 2 je táto karoséria na výber v bielej alebo britskej pretekárskej zelenej farbe CarbonMacrolon®, ktorá má matnú povrchovú úpravu na hornej strane a vysoký lesk na bokoch. Biela verzia je spojená so zeleným CVD rotorom a svetlozelenými minútovými značkami, zatiaľ čo verzia British racing green je dodávaná s červenozlatým rotorom a vyvážením a tyrkysovými minútovými značkami a je limitovaná na 33 kusov.

Text a Foto: www.mbandf.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Bugatti Tourbillon

Nové Bugatti Tourbillon s výkonom 1 775 koní – úplne nový nástupca modelu Chiron pomenovaný podľa…

Fiat Grande Panda

Fiat Grande Panda je skôr prírastkom do rodiny než náhradou za súčasnú Pandu, ktorá bude v ponuke do

Aston Martin DBX707

Ústredným prvkom nového modelu Aston Martin DBX707 je komplexná modernizácia interiéru a nová výrazná architektúra kabíny.