Technika

YG Acoustics

Spoločnosť YG Acoustics bola založená v roku 2002 a je považovaná za jedného z popredných výrobcov v oblasti špičkového zvuku.

Všetci v spoločnosti YG milujú hudbu a ich reproduktory odrážajú ich vášeň. Poskytujú najpresnejší a najmuzikálnejší výkon, aký je dnes možný.

Reproduktory YG spájajú najnovšie poznatky vedy a techniky. Sú skonštruované z najnovších materiálov, ktoré sa vyrábajú vo vlastnej réžii s nevídanou presnosťou. Poskytujú výnimočné vlastnosti: obrovskú šírku frekvenčného pásma, výnimočnú fázovú koherenciu, obrovský dynamický rozsah a mizivo nízke skreslenie.

A čo je ešte dôležitejšie, poskytujú najjasnejší pohľad na výsledok. Odovzdávajú každú nuansu emócie, každý hudobný signál od najmenšieho mikrodetailu až po fyzický dopad najhromovitejšieho crescenda.

Text a Foto: www.yg-acoustics.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Boenicke Audio

Cieľom a najhlbším želaním spoločnosti Boenicke Audio je vymýšľať, navrhovať, vyrábať a predávať produkty, ktoré sú iné.

Oswalds Mill Audio

Oswalds Mill Audio (OMA) je americká lifestylová spoločnosť, ktorá navrhuje a vyrába špičkové audio zariadenia pre domácnosť.