Umenie

Mutin Antoine

Ázia, kontinent, ktorý má v srdci Mutina Antoine osobitné miesto, je pokladnicou pulzujúcich krajín zdobených podmanivými farbami. Priťahujú ho autentické zážitky a jedinečné čaro, ktoré možno nájsť na vidieku aj v rušných mestách, od skrytých uličiek až po miestne štvrte. Práve v týchto menej známych zákutiach objavuje skutočnú podstatu každého miesta, čo mu umožňuje zachytiť jeho podmanivého ducha prostredníctvom fotografií.

Počas ponorenia sa do zážitkov s kórejským fotografom a rozsiahlych ciest po Ázii ho inšpirovala bohatá tapiséria kultúr, ktoré ho obklopili. Tieto zážitky podnietili vášeň pre zachytenie podstaty tohto regiónu a vzbudili hlbokú túžbu rozvíjať tu svoje podnikanie.

Text a Foto: www.mutin-antoine.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Felix Hernandez

Mexický umelec a fotograf Felix Hernandez spája svoje zručnosti v oblasti fotografie, remesiel, digitálneho umenia a neobmedzenej fantázie.

Luminiscence

Christy Lee Rogers, vizuálna umelkyňa špecializujúca sa na podvodnú fotografiu a videografiu, upútala pozornosť sériou „Luminescencia“.

Life on Mars

Dizajnér Job Smeets zo štúdia Jobs navrhol výkladnú inštaláciu Life on Mars pre módnu značku Hermès, ktorá

Sacha Goldberger

Fotograf Sacha Goldberger vytvára portréty, ktoré pretvárajú ikonických superhrdinov a iné popkultúrne postavy v štýle flámskej renesancie.

Bisa Butler

Bisa Butler sa narodila v Orange v New Jersey a už v mladom veku sa stala umeleckým talentom, keď ako štvorročná

Tatsuya Tanaka

Tatsuya Tanaka fotograficky zachytáva každodenný život v kalendári miniatúrnych predmetov a drobných figúrok.