Umenie

Nathan Walsh

Nathan Walsh je súčasný realistický maliar, ktorý zachytáva krásu mestského prostredia s neuveriteľným zmyslom pre detail. Jeho hyperrealistické olejomaľby sú úchvatne krásne a zachytávajú známe pohľady na mestá ako New York, Paríž a Chicago a premieňajú ich na umelecké diela.

Nathanove obrazy sú neuveriteľne zložité a realistické. Veľkú pozornosť venuje štruktúram dažďa na uliciach miest, svetielkujúcim odrazom v oknách kaviarní a ďalším detailom, ktoré pomáhajú oživiť jeho diela. Niekedy sa pohráva s viacvrstvovými kompozíciami, čím svojim dielam dodáva ešte väčšiu hĺbku a zložitosť.

Ak hľadáte umelca, ktorého diela vás svojou krásou a realizmom prenesú do iného sveta, Nathan Walsh je váš človek! Jeho hyperrealistické olejomaľby vás očaria svojimi zložitými detailmi a podmanivými výjavmi.

Text a Foto: www.nathanwalsh.net

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Antonio Santín

Marc Straus predstavuje Antonia Santína: Santin, sériu nových hyperealistických malieb španielskeho umelca na jeho samostatnej výstave.

Eric Ripert

Reštaurácia Le Bernardin, ktorú charakterizuje luxus a dokonalosť, prosperuje už viac ako tri desaťročia a patrí medzi najlepšie na

Tadashi Takayama

Michelinovskú reštauráciu Takayama vedie šéfkuchár Tadashi Takayama, ktorý sa pred návratom do Japonska šesť rokov vzdelával v Taliansku.

Greg Olijnyk

Melbournský umelec Greg Olijnyk pretvára kartón na komplexné sochy a mení skromný materiál na niečo výnimočné.

Ben Young

Výnimočné dielo Bena Younga púta pozornosť, pretože vytvára nádherné sochy, ktoré harmonicky spájajú kontrastné prvky skla

Paul Bocuse

Paul Bocuse sa narodil 11. februára 192 neďaleko Lyonu a je považovaný za jedného z najväčších kuchárov 20. storočia.