Umenie

Nathan Walsh

Nathan Walsh je súčasný realistický maliar, ktorý zachytáva krásu mestského prostredia s neuveriteľným zmyslom pre detail. Jeho hyperrealistické olejomaľby sú úchvatne krásne a zachytávajú známe pohľady na mestá ako New York, Paríž a Chicago a premieňajú ich na umelecké diela.

Nathanove obrazy sú neuveriteľne zložité a realistické. Veľkú pozornosť venuje štruktúram dažďa na uliciach miest, svetielkujúcim odrazom v oknách kaviarní a ďalším detailom, ktoré pomáhajú oživiť jeho diela. Niekedy sa pohráva s viacvrstvovými kompozíciami, čím svojim dielam dodáva ešte väčšiu hĺbku a zložitosť.

Ak hľadáte umelca, ktorého diela vás svojou krásou a realizmom prenesú do iného sveta, Nathan Walsh je váš človek! Jeho hyperrealistické olejomaľby vás očaria svojimi zložitými detailmi a podmanivými výjavmi.

Text a Foto: www.nathanwalsh.net

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Felix Hernandez

Mexický umelec a fotograf Felix Hernandez spája svoje zručnosti v oblasti fotografie, remesiel, digitálneho umenia a neobmedzenej fantázie.

Luminiscence

Christy Lee Rogers, vizuálna umelkyňa špecializujúca sa na podvodnú fotografiu a videografiu, upútala pozornosť sériou „Luminescencia“.

Life on Mars

Dizajnér Job Smeets zo štúdia Jobs navrhol výkladnú inštaláciu Life on Mars pre módnu značku Hermès, ktorá

Sacha Goldberger

Fotograf Sacha Goldberger vytvára portréty, ktoré pretvárajú ikonických superhrdinov a iné popkultúrne postavy v štýle flámskej renesancie.

Bisa Butler

Bisa Butler sa narodila v Orange v New Jersey a už v mladom veku sa stala umeleckým talentom, keď ako štvorročná

Tatsuya Tanaka

Tatsuya Tanaka fotograficky zachytáva každodenný život v kalendári miniatúrnych predmetov a drobných figúrok.