Výstavy

teamLab Planets

teamLab Planets je múzeum, v ktorom sa prechádzate po vode, a záhrada, v ktorej splyniete s kvetmi. Nachádzajú sa tu štyri obrovské výstavné priestory a dve záhrady.

Ponorením celého tela spolu s ostatnými ľuďmi do týchto masívnych telových imerzných umeleckých diel sa rozpúšťa hranica medzi telom a umeleckým dielom, hranice medzi sebou, ostatnými a svetom sa stávajú kontinuálnymi a my skúmame nový vzťah bez hraníc medzi sebou a svetom.

Vstúpte bosí, ponorte svoje telo spolu s ostatnými do priestorov umeleckých diel a staňte sa jedným so svetom.

Text a Foto: https://planets.teamlab.art/tokyo

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

České sklo: Veľkí majstri

Výstava České sklo: Veľkí majstri, ktorú kurátorsky pripravili Caterina Tognon a Sylva Petrová v spolupráci s Umeleckopriemyselným múzeom v Prahe.

Vlasy a účesy

Od 5. apríla do 17. septembra 2023 predstavuje Musée des Arts Décoratifs výstavu venovanú vlasom a ochlpeniu v západnom svete.

Moderný Guru

Moderný Guru a cesta k umelému šťastiu je imerzívna umelecká inštalácia nových médií využívajúca priesečník umenia a technológie.

BMW A Creative’s Journey

Milánsky Salone del Mobile je pre dizajnérov BMW dôležitým zdrojom inšpirácie a je tiež nevyhnutný pre nadväzovanie kontaktov a zdieľanie nápadov.

WOW Wine Experience

Spoločnosť WOW ponúka Wine Experience zameraný na všetky portugalské vína a je určený pre amatérskych priaznivcov aj skúsených enológov