Výstavy

teamLab Planets

teamLab Planets je múzeum, v ktorom sa prechádzate po vode, a záhrada, v ktorej splyniete s kvetmi. Nachádzajú sa tu štyri obrovské výstavné priestory a dve záhrady.

Ponorením celého tela spolu s ostatnými ľuďmi do týchto masívnych telových imerzných umeleckých diel sa rozpúšťa hranica medzi telom a umeleckým dielom, hranice medzi sebou, ostatnými a svetom sa stávajú kontinuálnymi a my skúmame nový vzťah bez hraníc medzi sebou a svetom.

Vstúpte bosí, ponorte svoje telo spolu s ostatnými do priestorov umeleckých diel a staňte sa jedným so svetom.

Text a Foto: https://planets.teamlab.art/tokyo

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Peter Cook: Cities

Peter Cook, britský architekt a výtvarník, si od 60. rokov 20. storočia získal medzinárodné uznanie svojimi kresbami a maľbami futuristických miest.

OPEN HOUSE WIEN

Festival mestskej architektúry OPEN HOUSE WIEN v septembri poskytne návštevníkom možnosť bezplatne si prezrieť architektonicky zaujímavé budovy a miesta

Textilné svety

Výstava Textilné svety v mníchovskom múzeu dizajnu Die Neue Sammlung predstavuje približne 180 textílií z 19. storočia až po súčasnosť.

Budúcnosť záhrady

Múzeum dizajnu Vitra predstavuje prostredníctvom výstavy „Budúcnosť záhrady“ rozsiahlu výstavu o histórii a budúcnosti modernej záhrady.

Evolúcia skejtbordu

Prvá veľká výstava v Spojenom kráľovstve v Design Museum v Londýne, ktorá mapuje vývoj dizajnu skejtbordu od 50. rokov 20. storočia až