Digital

Mondlich Bike

Bicykel Mondlicht je vášnivý projekt vytvorený dizajnérskym domom Mondlicht Studios so sídlom v Nemecku. Ich multitalentovaný tím sa rozhodol posunúť hranice dizajnu bicyklov s odvážnym, dynamickým a futuristickým prístupom.

Dizajn sa vyznačuje aerodynamickými tvarmi, kolesami bez nábojov a výraznou siluetou, ktorá naznačuje rýchlosť aj pri státí.

Projekt sa začal brainstormingom a skicovaním. Sven Giera prišiel s niekoľkými nápadmi na bicykel a potom celý tím spolupracoval na zdokonalení konceptu. Potom Sven na základe týchto nápadov vytvoril podrobný model.

Anton Verein a Dmitrij Glazyrin potom pracovali na tom, aby bicykel vyzeral ešte lepšie, a pridali malú animáciu, aby ho predviedli. V postprodukcii sme urobili niekoľko posledných úprav a sme naozaj spokojní s tým, ako to dopadlo. Projekt bol vytvorený pomocou programov Cinema 4D, Redshift, Photoshop a After Effects.

Text a Foto: mondlicht-studios.de

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Stephen Hanson

Stephen Hanson vyštudoval za umelca pred viac ako 30 rokmi a jeho práca sa vždy vyvíjala prostredníctvom tradičných

Jack Usephot

Brazílsky postprodukčný umelec Jack Usephot vytvára neuveriteľne pôsobivú grafiku pomocou digitálnych nástrojov.

Bitcoinové bankovky

Tom Badley predstavuje rodinu nástrojov na doručiteľa podobných bankovkám, ktoré sú schopné držať a prenášať Bitcoin.

Skeeva

Skeeva začal svoju kariéru ako samouk, umelecký riaditeľ a digitálny 3d umelec, ktorého život je zahalený do 3D

Leap Studios

Leap Studios je vizuálne poradenské a postprodukčné štúdio ktoré sa špecializuje na tvorbu výraznej grafiky pre reklamný priemysel.

Laurie Rowan

Laurie Rowan, britský animátor, ilustrátor a režisér, je meno, ktoré sa stalo synonymom pre živé, hravé a originálne výtvory.