Digital

Skeeva

Skeeva (Eugene Golovanchuk) začal svoju kariéru ako samouk, umelecký riaditeľ a digitálny 3D umelec, ktorého život je zahalený do 3D dark-artového surrealizmu, podmanivého svojím cyberpunkovým nádychom. Kombinuje množstvo nástrojov, tvarov a farieb, aby vypestoval vizuálne lahôdky, ktoré vedú k vynájdeniu jeho vlastnej jedinečnej štylistickej pečiatky vo svete digitálneho umenia.

Eugen sa špecializuje na digitálnu módu, vyvíja koncepty vlastnené umelcom a digitálne pretvára reálne oblečenie pre svetové módne značky. Jeho práca je veľmi vyhľadávaná a na zozname klientov má také spoločnosti ako Apple, Adidas, Adobe, SpaceX, SEGA a Playstation.

Text a Foto: theskeeva.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Stephen Hanson

Stephen Hanson vyštudoval za umelca pred viac ako 30 rokmi a jeho práca sa vždy vyvíjala prostredníctvom tradičných

Jack Usephot

Brazílsky postprodukčný umelec Jack Usephot vytvára neuveriteľne pôsobivú grafiku pomocou digitálnych nástrojov.

Bitcoinové bankovky

Tom Badley predstavuje rodinu nástrojov na doručiteľa podobných bankovkám, ktoré sú schopné držať a prenášať Bitcoin.

Leap Studios

Leap Studios je vizuálne poradenské a postprodukčné štúdio ktoré sa špecializuje na tvorbu výraznej grafiky pre reklamný priemysel.

Laurie Rowan

Laurie Rowan, britský animátor, ilustrátor a režisér, je meno, ktoré sa stalo synonymom pre živé, hravé a originálne výtvory.

Martin Vester

Martin Vester, 3D dizajnér s vášňou pre klasické autá a ich fascinujúce dedičstvo, starostlivo vytvára pôsobivé kompozície.