Identita

Marcel

Prevádzkovanie kreatívneho podniku by nemalo byť len prácou a žiadnou zábavou. Objavte Marcela, ilustrovanú aplikáciu, ktorá nájde to najlepšie umenie a osloví čo najviac ľudí. Marcel prišiel do agentúry humbleteam len s nápadom vytvoriť aplikáciu pre umelcov, ktorá by im pomohla spravovať ich portfólio. O niekoľko mesiacov neskôr sa celý koncept rozšíril na aplikácie pre iOS a Android, ktoré spolupracujú s cieľom pomôcť umelcom predať viac umeleckých diel online.

Pôvodnou cieľovou skupinou aplikácie boli amatérski umelci. Cieľom bolo urobiť náročnú úlohu začať umeleckú kariéru zábavnejšou a pútavejšou. Tím Marcel chcel, aby bol branding odvážny a zapamätateľný. Preto vymysleli Marcela, roztomilého dvojnohého sprievodcu aplikáciou.

Viac ako dva roky agentúra humbleteam s tímom naozaj úzko spolupracovala, pričom prešli od konceptu a funkčného prototypu až po plne realizovanú mobilnú a desktopovú aplikáciu prispôsobenú obchodným potrebám výtvarných umelcov.

Text a Foto: humbleteam.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Papa Salt Gin

Úloha štúdia Squad Ink bola veľmi jednoduchá: „zachytiť podstatu toho, čo máme na gine a jeho spoločnom pití najradšej.

Backbone Aperta

Celkový dizajn je vizualizáciou filozofie ciest ľudského života s rôznymi dverami, schodmi a chodbami, ktorými človek prechádza․

Plus Company

Pred začatím prác na vizuálnej identite Plus Company tím stratégie spoločnosti fuseproject vypracoval stratégiu pomenovania, komunikácie a pozicioningu.

Mentimeter

Spoločnosť Mentimeter bola založená s jasným poslaním: zmeniť stretnutia z jednorozmerných a nudných na inkluzívnejšie a zábavnejšie.

Summerbird

Kancelária Pentagramu v Austine vytvorila identitu značky a architektonickú grafiku pre Summerbird, reštauráciu s rýchlym občerstvením.