Identita

Sahar Sun

V štúdiu Backbone si všimli, že diferenciácia dizajnov značiek v regáli mliečnej sekcie je pomerne slabá, čo spotrebiteľom sťažuje odlíšenie výrobku. Okrem toho obrázok kravy tak často používajú konkurenčné značky. Preto vytvorili dizajn, ktorý by pošteklil záujem spotrebiteľov a upútal ich pozornosť, čím by sa vytvorilo potrebné emocionálne spojenie.

Štúdio použilo obrázky farmára s jeho kravou, ktoré zobrazovali rôzne scenáre šťastného života na farme. Príbeh priateľstva medzi farmárom a jeho kravou sa vyvíja a vďaka jeho úspechu sa obal stal nositeľom podstaty značky. Výrobok vyvolá úsmev na tvári kupujúcich a okoloidúcich a príbeh šťastného života na farme sa bude rozprávať prostredníctvom jeho sortimentu, čím sa obal stane nositeľom príbehu značky.

Text a Foto: backbonebranding.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Emi Renzi

Emi Renzi je argentínsky grafický dizajnér a ilustrátor známy svojou schopnosťou spájať vo svojej práci rôzne estetické prvky.

WTF

Z etikety plechovky vína WTF, ktorú navrhlo štúdio Onice Design, nás pozorujú imaginárne a bizarné bytosti.

Cihuatán

Spoločnosť Licoreras Cihuatán si vybrala štúdio Appartemnet 103, aby sa ponorilo hlboko do ich kultúry s cieľom úplne

Birdman

Ukrajinské štúdio Tough Slate Design vytvorilo tento efektný ilustrovaný obal pre Birdman, organický proteínový produkt z Mexika.

Papa Salt Gin

Úloha štúdia Squad Ink bola veľmi jednoduchá: „zachytiť podstatu toho, čo máme na gine a jeho spoločnom pití najradšej.

Backbone Aperta

Celkový dizajn je vizualizáciou filozofie ciest ľudského života s rôznymi dverami, schodmi a chodbami, ktorými človek prechádza․