Interiér

Dior

Dior s potešením oznamuje znovuotvorenie ikonického kráľovstva snov na adrese 30 Montaigne, ktoré bolo po viac ako dvoch rokoch rekonštrukcie znovuobjavené.

Niektoré adresy sú oveľa viac ako len názov a číslo na mape. Hovoria o nespočetných veciach a ich sugestívna sila presahuje toponymiu. Ukazujú nielen „kde“, ale aj „kedy“, „čo“, „ako“ a „prečo“. Avenue Montaigne 30 je jedným z tých miest, kde početné príbehy vrhajú svetlo na veľký ľudský príbeh.

Legendárny hotel, ktorý učaroval Christianovi Diorovi v roku 1946, je už sedemdesiatpäť rokov miestom, kde ožívajú kolekcie tohto domu a ktoré sa stalo symbolom parížskej elegancie a francúzskej vysokej módy. Historická kolíska revolučného New Look prešla metamorfózou a teraz sa premenila na jedinečné miesto, aké nemá na svete obdobu: miesto všetkých možností, ktoré sa teraz rozprestiera na viac ako 10 000 štvorcových metroch. Mimoriadne „útočisko úžasných vecí“, ako povedal Monsieur Dior.

Text a Foto: www.dior.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry.

Mohlo by sa Vám páčiť

Butik Lab I

Lab l od Atelieru Prototipi nanovo definuje zážitok z maloobchodu vďaka inovatívnemu priestorovému prístupu a interaktívnemu dizajnu.

Kruger Shalati

Kruger Shalati, ktorý je trvalo umiestnený na historickom moste Selati nad riekou Sabie, ponúka jedinečné ubytovanie v zrekonštruovanom

Spacia X

SPACIA X, nový model expresného japonského vlaku spájajúceho tokijskú štvrť Asakusa s oblasťou Nikko/Kinugawa, začal premávať 15. júla 2023.

Aoniyoshi

Vlak „Aoniyoshi“ spoločnosti Kintetsu je jediným rýchlovlakom spájajúcim tri obľúbené japonské turistické atrakcie – Kjóto, Naru a Osaku.

Broadwick Soho hotel

Osemposchodový Broadwick Soho hotel navrhlo štúdio Martin Brudnizki Design Studio (MBDS) tak, aby evokoval históriu londýnskej štvrte

Bar Omasake Paríž

Bar Omasake v Paríži sa pohybuje medzi vysokou rýchlosťou súčasnej japonskej kultúry a trvalými charakteristikami parížskeho klasicizmu.