Interiér

Susan Hayward

Susan Hayward začala svoju firmu s jednoduchou filozofiou, že interiérový dizajn by mal odrážať osobnosť a životný štýl klienta, nie interiérového dizajnéra. Spolu so svojou dcérou Jillian Hayward Schaible sa tento tím matky a dcéry snaží odhaliť jedinečný vkus a osobný štýl každého klienta.

Či už navrhujú rezidenčné alebo komerčné projekty, Susan a Jillian pristupujú ku každému návrhu s ohľadom na potreby daného priestoru. Nestačí, aby miestnosť dobre vyzerala, musí aj dobre fungovať a byť funkčná. Vytvoriť miestnosť hodnú slintania dokáže každý. Ich cieľom je vytvoriť VAŠU miestnosť, nad ktorou sa vám budú zbiehať slinky.

Okrem individuálneho prístupu Susan a Jillian veria, že každý si zaslúži krásne navrhnutý priestor. Pracujú s rôznymi rozpočtami a vytvorili možnosti dizajnérskych služieb, aby náklady neboli limitujúcim faktorom pri spolupráci s profesionálnymi interiérovými dizajnérmi. V spoločnosti Susan Hayward Interiors uvádzajú do života sen majiteľa domu s nádherne upraveným interiérovým dizajnom pre všetkých.

Text a Foto: www.susanhaywardinteriors.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Cloud Kindergarten

Materská škola Cloud Kindergarten sa nachádza v štvrti LuxeLakes v Čcheng-tu vedľa parku Cloud Park, v blízkosti existujúcich vodných plôch.

Ovenecká 33 Praha

Architektonická kancelária Objektor Architekti nedávno dokončila rekonštrukciu otvoreného bytu Ovenecká 33 v Prahe.

Alecrim

Inšpirácia spoločnosti Alan Chu Arquitectura pre premenu domu Alecrim House pochádzala z túžby integrovať obytné domy s prírodným svetom.

Predajňa rýb

Architektonická kancelária Baranowitz & Goldberg Architects predstavila svoj návrh predajne rýb Yama v južnej štvrti Florentin v Tel Avive.

Kníhkupectvo

Dizajn kníhkupectva Shenzhen Zhongshuge navrhlas spoločnosť X+LIVING a je silne inšpirovaný imigračnou históriou mesta.

Hotel Goldene Rose

Trhovému námestiu v centre mesta Dinkelsbühl v Nemecku dominuje budova z 15. storočia, pôvodne hostinec, s výraznou žltou fasádou.